UD

Konkurs na Dzień Dziecka! Wygraj gry 1 st game od Trefl

Trefl 1 st game
Czy Twoje dziecko właściwie się rozwija, osiąga kolejne małe sukcesy i na dodatek właśnie zaczyna interesować się grami planszowymi? Doskonale!  Firma Trefl  z myślą o najmłodszych, stworzyła serię gier 1st GAME. Właśnie te gry wygrały w tegorocznym plebiscycie Zabawka Roku! Jest to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce, przeznaczony dla producentów, importerów oraz dystrybutorów produktów dla dzieci. Jury konkursowe, w którym zasiadają największe autorytety z branży dziecięcej, doceniono tytuły Funny Duck, Beep Beep i Find Me! MiastoDzieci ma dla Was niespodziankę…

W naszym konkursie wygrać można jedną z pięciu gier 1st game firmy Tefl:

Opis nagród:

Pierwsza gra planszowa od Trefl, to seria stworzona z myślą o maluchach już od 2,5 roku życia! Proste zasady oraz atrakcyjne ilustracje są dopasowane do wieku i zdolności poznawczych małych graczy.

Jak zdobyć  jedną z nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową.  Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 5 osób, do których trafią atrakcyjne nagrody – gry 1st game!

Na zgłoszenia czekamy do 28 maja. Zapraszamy do zabawy!

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Regulamin konkursu

626 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent