Zapraszamy do Klockowni!
UD

Konkurs na Dzień Dziecka. Wygraj fantastyczny prezent dla dziecka!

Konkurs
Już niedługo Dzień Dziecka! Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są wspaniałe edukacyjne zabawki od DJECO oraz iOTOBO.

DJECO to francuska marka powstała w 1954 roku, która produkuje unikalne, rozwijające wyobraźnię zabawki, gry edukacyjne oraz zestawy kreatywne. Cechą charakterystyczną zabawek z DJECO jest ich zachwycający, artystyczny design. Firma współpracuje z artystami z całego świata. Podczas, gdy w świecie zabawek nadal dominuje moda na licencje i konformizm, DJECO stara się wyjść z tego kanonu, prezentując małe dzieła sztuki. Kolorowe ilustracje znajdujące się na puzzlach, grach, zestawach artystycznych czy instrumentach wyróżniają produkty tej marki i wprowadzają dzieci do świata sztuki już od najmłodszych lat. Wszystkie zabawki DJECO spełniają europejskie normy bezpieczeństwa i charakteryzują się wysokimi wartościami edukacyjnymi i kreatywnymi, ponieważ są projektowane według niezmiennej od lat filozofii firmy, zgodnie z którą zabawka ma wzbudzać zainteresowanie dzieci, rozwijać ich umiejętności oraz wzbogacać wyobraźnię poprzez zabawę.

Układanki magnetyczne od iOTOBO to doskonały trening cierpliwości i skupienia, pogłębiający umiejętności motoryczne i niesamowicie rozwijający wyobraźnię nie tylko u dzieci. We Francji produkty iOTOBO wykorzystywane są w domach opieki dla osób starszych jako element terapii, wspomagający sprawność poznawczą, pamięć, oraz ćwiczący koordynację ruchową i koncentrację. Podróżne opakowanie pozwala na zabawę w każdym miejscu i czasie! Zabawka do samodzielnej lub wspólnej zabawy: rzuć wyzwanie przyjaciołom lub rodzinie, kto szybciej ułoży układankę lub stworzy bardziej skomplikowany wzór. Ogranicza was tylko wyobraźnia!

W naszym konkursie wygrać można jedną z ośmiu nagród, a są to:

Świetny sposób na zabawę z magnesami już od najmłodszych lat. Układanka magnetyczna dla dzieci w wieku od 3 lat. Zabawka posiada dwustronne magnetyczne pudełko, które służy jako podstawa do układania postaci. Są na nim umieszczone wizerunki chłopca i dziewczynki. Dziecko samo wybiera, którą postać „ubierze”. Puzzle przedstawiają elementy tematyczne dla różnych zawodów. Co nosi lekarz? A strażak jaki musi mieć sprzęt do ugaszenia pożaru? Idealny zestaw do poznawania zawodów.  Świetna zabawa, aby zająć dziecko również w podróży.

Historia świata to tekturowe puzzle, które dzieci układają w kształt koła o średnicy 65 cm. Poszczególne kolory oznaczone na obrazku ukazują wszystkie epoki począwszy od ery dinozaurów, skończywszy na czasach współczesnych. Puzzle są odpowiednie dla dzieci w wieku od 7 lat

Totem Zen to gra zręcznościowa, trenująca szybkość i koncentrację. Gracze zabierają pałeczkami odpowiednie drewniane elementy, które będą im służyć do budowy totemu. Kształt i kolor potrzebnych elementów znajduje się na wylosowanej karcie. Po skompletowaniu potrzebnych klocków, gracze układają wieżę, odwzorowując tę wskazaną na karcie. Pierwszy z graczy, który poprawnie odtworzy wieżę, wygrywa rundę, zdobywając kartę i punkty. W zestawie znajdują się drewniane pałeczki oraz chwytaki, ułatwiające grę. Gracze decydują, czy chcą z nich korzystać, czy nie. Elementy zestawu wykonane są z papieru i kartonu posiadającego certyfikat FSC®.

Zestaw artystyczny do malowania farbami , za pomocą gąbeczek. Część gąbeczek umieszczona jest na wałku, lub w formie „pędzelka”, są też gąbeczki w różnych kształtach do stemplowania.  Zabawa rozwija koncentrację, zręczność oraz naukę kolorów. A co najważniejsze, unikniemy bałaganu, ponieważ w zestawie znajduje się cerata do zabezpieczenia powierzchni. Zestaw będzie idealny dla młodszych dzieci w wieku 3-6 lat

W zestawie znajdują się:
– 4 plansze z obrazkami do udekorowania,
– 8 kart z wyperforowanymi zwierzątkami do pomalowania farbkami ,
– 6 szt. ruchomych oczu dla zwierzątek,
– 4 gąbeczki – stemple
– 1 folia zapobiegająca zabrudzeniu blatu
– instrukcja obrazkowa „krok po kroku”

Latawiec ekspert z dwiema linkami. Idealne wprowadzenie do sztuki puszczania latawców oraz nauki pierwszych akrobacji. Łatwy w montażu i transporcie. Zestaw zawiera instrukcję montażu z obrazkami. Dla dzieci powyżej 8. roku życia, do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. Stelaż latawca wykonany jest z włókna szklanego, dzięki czemu jest lekki i trwały.

3 elementy i nieskończona liczba kombinacji! Kompaktowa gra magnetyczna od francuskiej marki iOTOBO to koniec z nudnymi, długimi podróżami. Układanka w metalowym pudełku skutecznie zamieni dłużące się godziny w fascynującą podróż po dziecięcej wyobraźni. Metalowe pudełko zawiera kolorowe, piankowe magnesy oraz arkusze z wzorami do układania. Gra praktycznie nigdy się nie kończy: poza podanymi wzorami, można też tworzyć swoje własne unikatowe kompozycje.

Jak zdobyć jedną z nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową. Nasze jury wybierze 6 najciekawszych, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy w dniach 15 -29 maja. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

Witamy w konkursie! Uzupełnij pola formularza  i prześlij odpowiedzi. 

Imię Adres email

Jak wyglądałby wasz wymarzony, pełen niezapomnianych wrażeń, rodzinny weekend?

Po zaznaczeniu odpowiedzi koniecznie kliknij przycisk "Prześlij odpowiedzi".

 

759 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent