Konkurs na Dzień Dziecka! Wygraj butelkę dziecięcą i zestaw mikrodrinków

Konkurs na Dzień Dziecka! Wygraj butelkę dziecięcą i zestaw mikrodrinków

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy Was do kolejnego konkursu!  Tym razem nagrodą są produkty, które nauczą nasze pociechy, jak dbać o prawidłowy poziom nawodnienia swoich organizmów.

Aby zachęcić dzieci do częstszego sięgania po wodę i sprawić, by picie było łatwiejsze, firma Waterdrop stworzyła dedykowaną najmłodszym kolekcję butelek ze stali nierdzewnej. Bohaterami kolekcji zostało pięć sympatycznych zwierzątek: Pingwin Pico, Miś Teddy, Tygrysica Tilly, Żaba Freddy i Szop Roxy. Butelki zaprojektowane zostały z myślą o wykorzystaniu przez dzieci powyżej 18 miesiąca życia. Niewielki rozmiar butelki o pojemności 400 ml zapewni wygodne utrzymanie nawet niewielkimi rączkami. Butelki zamykane są przy pomocy gumowej, wysoce szczelnej nasadki, która jest łatwa do zdjęcia (jednak trudna do zgubienia – jest przymocowana do butelki) i wyposażone w zawór, który zapobiegnie wylaniu się napoju. Materiały wykorzystane do stworzenia butelek są zarówno wytrzymałe na uszkodzenia i intensywne użytkowanie, jak i łatwe w czyszczeniu – tak by każde dziecko mogło cieszyć się swoją butelką do woli i jak najdłużej. Każda butelka jest wolna od BPA i posiada certyfikat TÜV (została sprawdzona pod względem bezpieczeństwa, spełnia wymagania niemieckiej ustawy o bezpieczeństwie urządzeń i produktów).

Z kolei mikrodrinki waterdrop® to skoncentrowane kostki rozpuszczalne w wodzie, pełne naturalnych wartości odżywczych, witamin, antyoksydantów i smaku świeżych owoców, bez cukru. Każda kostka, która zamieni nawet 600 ml wody w odświeżający napój, łączy w sobie to, co najlepsze ze starannie wyselekcjonowanych owoców, ziół i innych roślin. Mikrodrinki waterdrop® nie zawierają sztucznych konserwantów i barwników. Są bezpieczne dla dzieci i kobiet karmiących, a także dla osób z cukrzycą.

W naszym konkursie czekają 3 nagrody, a każdą z nich stanowi zestaw: losowo wybrana butelka dziecięca + 12-pack mikrodrinków.

Konkurs na Dzień Dziecka! Wygraj butelkę dziecięcą i zestaw mikrodrinków Konkurs na Dzień Dziecka! Wygraj butelkę dziecięcą i zestaw mikrodrinków

Jak zdobyć  nagrody?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową. Nasze jury wybierze 3 najciekawsze, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Na zgłoszenia czekamy do 3 czerwca. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckazdrowie