Konkurs na bajkę napisaną przez dzieci i młodzież

Konkurs dla dzieci napisz bajkę

Konkurs na opowiadanie, które stanie się… słuchowiskiem! Rodzice, przekażcie tę wiadomość swoim dzieciom! Ruszył konkurs na bajkę napisaną przez dzieci i młodzież w wieku 4-7 i 8-12 lat. Zwycięskie prace zostaną przerobione na słuchowiska i wyemitowane w Polskim Radiu Łódź oraz umieszczone na platformie Spotify, czy Youtube. 

Historie o zwierzętach powinny być ilustrowane – dzięki temu słuchowisko będzie także multimedialne. Abyśmy mieli pewność, że odczytujemy dobrze – prosimy rodziców o transkrypcję zapisków dziecka. Bajka powinna zmieścić się w maksymalnie 3 tysiącach znaków i opowiadać historię na temat tego o czym marzą zwierzęta domowe.

Zgłoszenia można przysyłać od 1 do 14 lipca 2021 do godziny 21:00.

Nagroda:

Najlepsze prace w dwóch kategoriach wiekowych zostaną wyłonione przez komisję. Nagrodą przygotowanie przez profesjonalny zespół słuchowiska i jego emisja na antenie Polskiego Radia Łódź. ​

Nagroda publiczności:

Między 15 a 19 lipca do godziny 21:00 będzie można głosować na nadesłane prace – praca, która otrzyma najwięcej kciuków zostanie nagrodzona zestawem książek “Maurycy” i “Wakacje”. Głosowanie polega na polubieniu prac laureatów pierwszego etapu umieszczonych w galerii konkursowej na www.facebook.com/mamatygrys. Zwycięża osoba, której zgłoszenie zyskało najwięcej polubień. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymają zestaw naklejek i magnesów z kotem Maurycym i psem Alfredem.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie www.formyprzekazu.com/piezz-band

Zobaczcie zaproszenie Hani Matusiak do udziału w konkursie:

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie