Konkurs mikołajkowy! Wygraj gry i zabawki od firmy Alexander

Konkurs mikołajkowy! Wygraj gry i zabawki od firmy Alexander

Wielkimi krokami nadchodzą Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia czyli czas prezentów, a wybór zabawek dla dzieci jest naprawdę ogromny! Rodzice często mają dylemat, co podarować dziecku, dlatego też spieszymy z pomocą! Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są super gry i zestawy kreatywno-edukacyjne firmy Alexander.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

W Mieście Dzieci czeka na Was 6 nagród!

Oto lista nagród:

1. Ucieczka z Lochu

Przyjemna gra dla całej rodziny, w której wcielamy się w rolę rycerza i ścigajmy się z przeciwnikami przez labirynt drzwi, gdzie za każdym rogiem czeka niespodzianka. Otwierajmy i zamykaj przejścia, tak by jako pierwszy wydostać się z Lochu zostawiając w tyle przeciwników. Sprytna strategia i właściwe karty pozwolą nam spowolnić przeciwników i wykorzystać przewagę.
Wiek: 8+, Liczba graczy: 2-4
Zobacz film o grze

2. Kwaki Rozrabiaki 

Przystępna a jednoczenie niebanalna gra nie tylko dla najmłodszych. Ruchy na planszy wykonywane są w oparciu o kolory i kształty wyrzucone przez kostki. Gracze sami decydują o wyborze drogi, oceniając która opcja jest dla nich bardziej opłacalna. Każda rozgrywka może odbywać się przy zupełnie innej konfiguracji planszy, o której ułożeniu decydują gracze. W zabawie wcielamy się w kaczuszki, które próbują odnaleźć drogę do mamy. Wygrywa ten kto pierwszy dotrze do celu.
Wiek:  4+, Liczba graczy: 2-4

3. Składaki Drewniaki

Wspaniała, drewniana zabawka konstrukcyjna. Wycięte z drewna elementy pozwalają na zbudowanie trwałego pojazdu bez użycia kleju. W zestawie znajdziemy także komplet plastikowych kół wraz z osiami. Dzięki temu model po złożeniu jest mobilny i może służyć do zabawy. Komplet wyposażony został w zestaw kredek oraz naklejek, które pozwalają malcowi na samodzielne przyozdobienie pojazdu wedle własnej fantazji.
Wiek: 7+

4. Quartis

Unikalna gra, która łączy logiczne myślenie oraz rywalizację. Wybierz kartę z wzorem, który chcesz ułożyć. Zmień tylko jeden kafelek w jednym ruchu tak, aby nowo powstała figura pasowała do tej
na karcie. Kafelek można odwrócić, przesunąć lub przesunąć i odwrócić. Proste? Niekoniecznie. Przekonaj się sam, rozpoczynając zabawę z „Quartis”!
Wiek: 7+, Liczba graczy: 2-4

5. Rach Ciach 

Myślisz, że jesteś szybki? Myślisz, że masz dobrą pamięć? Rach -Ciach i przekonasz się czy masz rację! W tej grze liczy się nie tylko szybkość, ale także dokładność i dobra pamięć. Układanie kolorowych wzorów tylko na pierwszy rzut oka wydaje się proste, ale pod presją czasu i innych graczy będzie nie lada wyzwaniem. Ułożenie kulek we właściwej konfiguracji sygnalizujemy za pomocą uderzenia w dzwonek, co sprawia dzieciom ogromną radość.
Wiek: 5+, Liczba graczy: 2-4
Zobacz film o grze

6. Cztery do wygranej

Oparta na prostych zasadach gra, która dostarczy satysfakcji każdemu. Do dyspozycji mamy 25 kości w pięciu kolorach. Zabawa polega na losowym ułożeniu ich na matrycy. Następnie każdy z graczy wybiera kolor swoich kości. Od tego momentu musimy ułożyć cztery kości w swoim kolorze w linii prostej, wzdłuż, w poprzek lub po przekątnej. Liczy się także ułożenie kości w kwadracie obok siebie. Ruchy wykonujemy zamieniając miejscami swoje kości z kośćmi w innym kolorze. Trudności całej operacji dodaje fakt, że nie wolno przestawiać nam kości przeciwnika. 3 warianty gry sprawią, że nigdy się nie znudzisz.
Wiek: 7+, Liczba graczy: 2

Jak wygrać jedną z sześciu nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź na pytanie konkursowe.

Nasze jury wybierze 6 najciekawszych odpowiedzi i nagrodzi je wybraną zabawką lub grą.

Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu

Witamy w konkursie! Uzupełnij pola formularza  i prześlij odpowiedzi. 

Imię
Region
Adres email
Napiszcie krótko, jaka jest Wasza ulubiona rodzinna zabawa podczas długich  jesiennych wieczorów.

Po zaznaczeniu odpowiedzi koniecznie kliknij przycisk "Prześlij odpowiedzi".

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie