Konkurs mikołajkowy! Wygraj gry i zabawki od firmy Alexander

Konkurs mikołajkowy! Wygraj gry i zabawki od firmy Alexander

Wielkimi krokami nadchodzą Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia czyli czas prezentów, a wybór zabawek dla dzieci jest naprawdę ogromny! Rodzice często mają dylemat, co podarować dziecku, dlatego też spieszymy z pomocą! Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są super gry i zestawy kreatywno-edukacyjne firmy Alexander.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

W Mieście Dzieci czeka na Was 6 nagród!

Oto lista nagród:

1. Ucieczka z Lochu

Przyjemna gra dla całej rodziny, w której wcielamy się w rolę rycerza i ścigajmy się z przeciwnikami przez labirynt drzwi, gdzie za każdym rogiem czeka niespodzianka. Otwierajmy i zamykaj przejścia, tak by jako pierwszy wydostać się z Lochu zostawiając w tyle przeciwników. Sprytna strategia i właściwe karty pozwolą nam spowolnić przeciwników i wykorzystać przewagę.
Wiek: 8+, Liczba graczy: 2-4
Zobacz film o grze

2. Kwaki Rozrabiaki 

Przystępna a jednoczenie niebanalna gra nie tylko dla najmłodszych. Ruchy na planszy wykonywane są w oparciu o kolory i kształty wyrzucone przez kostki. Gracze sami decydują o wyborze drogi, oceniając która opcja jest dla nich bardziej opłacalna. Każda rozgrywka może odbywać się przy zupełnie innej konfiguracji planszy, o której ułożeniu decydują gracze. W zabawie wcielamy się w kaczuszki, które próbują odnaleźć drogę do mamy. Wygrywa ten kto pierwszy dotrze do celu.
Wiek:  4+, Liczba graczy: 2-4

3. Składaki Drewniaki

Wspaniała, drewniana zabawka konstrukcyjna. Wycięte z drewna elementy pozwalają na zbudowanie trwałego pojazdu bez użycia kleju. W zestawie znajdziemy także komplet plastikowych kół wraz z osiami. Dzięki temu model po złożeniu jest mobilny i może służyć do zabawy. Komplet wyposażony został w zestaw kredek oraz naklejek, które pozwalają malcowi na samodzielne przyozdobienie pojazdu wedle własnej fantazji.
Wiek: 7+

4. Quartis

Unikalna gra, która łączy logiczne myślenie oraz rywalizację. Wybierz kartę z wzorem, który chcesz ułożyć. Zmień tylko jeden kafelek w jednym ruchu tak, aby nowo powstała figura pasowała do tej
na karcie. Kafelek można odwrócić, przesunąć lub przesunąć i odwrócić. Proste? Niekoniecznie. Przekonaj się sam, rozpoczynając zabawę z „Quartis”!
Wiek: 7+, Liczba graczy: 2-4

5. Rach Ciach 

Myślisz, że jesteś szybki? Myślisz, że masz dobrą pamięć? Rach -Ciach i przekonasz się czy masz rację! W tej grze liczy się nie tylko szybkość, ale także dokładność i dobra pamięć. Układanie kolorowych wzorów tylko na pierwszy rzut oka wydaje się proste, ale pod presją czasu i innych graczy będzie nie lada wyzwaniem. Ułożenie kulek we właściwej konfiguracji sygnalizujemy za pomocą uderzenia w dzwonek, co sprawia dzieciom ogromną radość.
Wiek: 5+, Liczba graczy: 2-4
Zobacz film o grze

6. Cztery do wygranej

Oparta na prostych zasadach gra, która dostarczy satysfakcji każdemu. Do dyspozycji mamy 25 kości w pięciu kolorach. Zabawa polega na losowym ułożeniu ich na matrycy. Następnie każdy z graczy wybiera kolor swoich kości. Od tego momentu musimy ułożyć cztery kości w swoim kolorze w linii prostej, wzdłuż, w poprzek lub po przekątnej. Liczy się także ułożenie kości w kwadracie obok siebie. Ruchy wykonujemy zamieniając miejscami swoje kości z kośćmi w innym kolorze. Trudności całej operacji dodaje fakt, że nie wolno przestawiać nam kości przeciwnika. 3 warianty gry sprawią, że nigdy się nie znudzisz.
Wiek: 7+, Liczba graczy: 2

Jak wygrać jedną z sześciu nagród?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź na pytanie konkursowe.

Nasze jury wybierze 6 najciekawszych odpowiedzi i nagrodzi je wybraną zabawką lub grą.

Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie