Konkurs literacki Odkryj sam zagadkę biblioteki

Konkurs literacki zagadki biblioteki

Konkurs polega na napisaniu alternatywnego zakończenia do książki „Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka biblioteki”.

Konkurs adresowany jest do wszystkich dzieci, bez względu na wiek.

Rozpoczyna się 29 marca 2017 r. i trwać będzie do 3 czerwca (Noc Bibliotek).

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 3 czerwca w Noc Bibliotek poprzez ogłoszenie imion i nazwisk zwycięskich prac na stronie www.wydawnictwo-debit.pl oraz na profilu Facebook.

Nagrodą główną w konkursie jest opublikowanie zakończenia na stronie www.wydawnictwo-debit.pl oraz książki Wydawnictwa Debit o wartości 100 zł.

TUTAJ dostępny jest regulamin konkursu.

O książce:

Ignacy i Mela konkurs literacki dla dzieciZ biblioteki w tajemniczych okolicznościach ginie cenny historyczny dokument. Ignacy i Mela postanawiają wytropić złodzieja. Czy wystarczy im sprytu i  spostrzegawczości, żeby rozwiązać kryminalną zagadkę i pomóc mamie, dyrektorce biblioteki?

Detektywistyczne opowiadanie o bliźniakach, niepodobnych do siebie jak pies i kot, zabierze Cię w podróż do świata pełnego niespodzianek, gdzie wszystko może się wydarzyć. Nawet to, że Ty pierwszy wpadniesz na trop złodzieja!

Kolejny tytuł z serii – „Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka dębów rogalińskich” już wkrótce.

 

O autorce:

Zofia Staniszewska – autorka książek dla dorosłych i dzieci oraz sztuk teatralnych. Współpracuje z pismem dla dzieci „Świerszczyk”. Nakładem Wydawnictwa Debit ukazuje się właśnie pierwsza część serii detektywistycznej „Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka biblioteki” o parze bystrych bliźniaków. Jest również autorką niezwykłego poradnika o dobrych manierach w wirtualnej rzeczywistości – „Dzieci w sieci dobrych manier”. Książka została przełożona na język czeski, otrzymała wyróżnienie w konkursie „Świat przyjazny dziecku” Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Pracowała jako nauczycielka i grafik komputerowy, obecnie jest bibliotekarką w Mosińskiej Bibliotece Publicznej, gdzie prowadzi Dyskusyjny Klub Książki. Występuje w Mosińskim Teatrze BEZ KURTYNY.

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie