Konkurs fotograficzny marki Mega Blocks – do wygrania aparaty firmy Instax

Konkurs fotograficzny marki Mega Blocks – do wygrania aparaty firmy Instax

klocki mega bloksMarka MEGA BLOKS® od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją klocków i zabawek konstrukcyjnych dla dziewczynek i chłopców w wieku przedszkolnym, wspierając najmłodszych w ich naturalnym rozwoju. Elementy zaprojektowane specjalnie z myślą o małych rączkach, gwarantują dzieciom wielogodzinną, doskonałą zabawę rozwijającą m.in. kreatywność
i zdolności manualne, otwierając przed dzieckiem świat nieograniczonych możliwości tworzenia.Wszystkie klocki Mega Bloks są idealne dla dzieci już od 1 roku życia.

 

Dzień dziecka już za nami, ale dla MEGA BLOKS każda okazja jest dobra, by sprawiać radość zarówno szkrabom jak i ich rodzicom!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 5 aparatów Instax.

To jeszcze nie koniec niespodzianek. W tej wyjątkowej akcji nie ma przegranych!

Marka rozda dodatkowo aż 500 gwarantowanych spersonalizowanych upominków, które trafią do rąk uczestników konkursu i największych fanów klocków MEGA BLOKS.

Jak zgarnąć nagrody?

Wystarczy pokazać jak bawi się Twoje dziecko, wgrywając zdjęcie w aplikacji konkursowej dostępnej na http://bit.ly/MegaBloksMDD

Kultowy aparat Instax, który uwieczni najpiękniejsze momenty malucha, trafi do autorów 5 najciekawszych zdjęć. Dodatkowo zwycięzcy otrzymają Torbę z klockami 60 elementów dla swoich pociech.

Akcja trwa od 1 czerwca do 15 czerwca.

Więcej informacji o konkursie:
https://www.megabloks.com/pl-pl/
https://www.facebook.com/MegaBloksPL/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:polecamyzabawazabawki