Konkurs dla dzieci Karramba – moja Kraina Deszczowców
Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Konkurs dla dzieci Karramba – moja Kraina Deszczowców

Konkurs dla dzieci Karramba - moja Kraina Deszczowców
Biblioteka Kraków zaprasza dzieci w wieku od 5 do 10 lat do udziału w konkursie plastycznym „Karramba – moja Kraina Deszczowców”, zorganizowanym z okazji 40. rocznicy śmierci Stanisława Pagaczewskiego (1916-1984), autora cyklu książek „Przygody Baltazara Gąbki”.

Zadaniem uczestników jest stworzenie płaskiej pracy plastycznej w formacie A3 przedstawiającej dowolnego bohatera kultowej serii opowieści o przygodach profesora Baltazara Gąbki i Smoka Wawelskiego. Projekty zgłaszane do konkursu wraz z załącznikami należy złożyć w dowolnej filii Biblioteki Kraków do 20 maja 2024 roku.

Celem konkursu jest popularyzacja twórczości Stanisława Pagaczewskiego, rozwijanie umiejętności plastycznych i wyobraźni, promowanie spędzania wolnego czasu bez wykorzystania mediów elektronicznych.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 1 czerwca 2024 roku w Bibliotece Głównej Biblioteki Kraków przy ul. Powroźniczej 2.

Szczegółowe informacje konkursowe są zapisane w Regulaminie, dostępnym w filiach Biblioteki Kraków oraz na stronie www.biblioteka.krakow.pl.

506 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent