Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci – wygraj kody na pokazy online
Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci – wygraj kody na pokazy online

Gwiazdka Klary wygraj zaproszenia
Wielkimi krokami zbliża się 8. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci  – święta dla młodych i najmłodszych widzów. W tym roku ponownie festiwal odbędzie się w formule hybrydowej, nowością jest wydłużenie czasu jego trwania. W dniach 25 września – 3 października festiwal odbędzie się stacjonarnie w około 20 miastach w Polsce. Następnie od 7 do 24 października program dostępny będzie online. I właśnie na pokazy online można zdobyć zaproszenia w Mieście Dzieci!

Edycja online festiwalu trwa od 12:00 7-ego października do 23:59 24-ego października – filmy można oglądać w dowolnym momencie trwania festiwalu, bezpośrednio na stronie nowehoryzonty.pl/kinodziecionline.

Jak zdobyć jeden z 10 kodów na pokazy online?

Wystarczy, że w dniach 1-5 października wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz wskażecie film, na który najbardziej czekacie. Pełen program Festiwalu online dostępny jest TUTAJ

Zapraszamy!

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru i wykorzystania kodu – brak maila oznacza brak wygranej.

Obejrzyj zwiastun tegorocznego Festiwalu!

 

 

346 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent