Domowa Piosenka Minutowa 2021 – konkurs dla śpiewających i grających rodzin z dziećmi

Domowa Piosenka Minutowa 2021 - konkurs dla śpiewających i grających rodzin z dziećmi

Fundacja Muzyka jest dla wszystkich zaprasza śpiewające i grające rodziny do udziału w drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu Domowa Piosenka Minutowa. Do wygrania nagrody w postaci instrumentów muzycznych!

Staracie się spędzać wspólnie rodzinny czas przy dźwiękach muzyki?
Próbujecie odkrywać Wasze muzyczne talenty?
Lubicie rozwijać swoją kreatywność?
Pomagacie swoim dzieciom w zdalnej nauce, ale brakuje Wam w tym wspólnej zabawy i kreatywnych działań?
Ten konkurs jest dla Was!

Stwórzcie razem piosenkę, najlepiej podczas rodzinnego muzykowania. Nagrajcie ją na wideo i wyślijcie razem ze zgłoszeniem konkursowym. W nagraniach mogą wziąć udział całe rodziny – dzieci, rodzice, dziadkowie – w dowolnym składzie, także w duetach: np. mama z synkiem, dziadek z wnuczką.

Na zgłoszenia konkursowe Domowej Piosenki Minutowej czekamy do 7 listopada 2021 roku. Klipy muzyczne oceni jury złożone z kompozytorów, muzyków, poetów i autorów piosenek. A na tej stronie możecie obejrzeć i wysłuchać zwycięskiej piosenki z roku 2020 czyli „Kołysanki” autorstwa i w wykonaniu Muzykalnej Rodzinki czyli Rodziny WItkowskich:

Konkurs jest realizowany przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Stołecznego Warszawy w ramach 11 edycji programu Akcja Labirynt, nagrodzonego I nagrodą na I edycji Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej.

Zapraszamy do udziału! Więcej na stronie:
https://www.akcjalabirynt.pl/
i fanpage’u  https://www.facebook.com/AkcjaLabirynt

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie