Czytanie nie zna granic – konkurs plastyczno-fotograficzny

Czytanie nie zna granic

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-fotograficznym pn. „Czytanie nie zna granic”.

Zadaniem uczestników będzie samodzielne wykonanie pracy (w formie plastycznej – dzieci 7-12 lat; w formie fotograficznej – młodzież w wieku 16-18 lat) obrazującej popularne bądź nietypowe miejsca w Dąbrowie Górniczej, w których warto zaszyć się z książką.

Uczestnikiem konkursu jest każdy, kto w terminie od 14 kwietnia do 22 maja 2017 r. prześle mailem na adres: marketing@biblioteka-dg.pl fotografię (format: JPG, rozdzielczość nie mniejsza niż 300 dpi), bądź złoży w Dziale Marketingu Biblioteki Głównej MBP (ul. T. Kościuszki 25) pracę plastyczną (technika dowolna, format A4) wraz z formularzem zgłoszeniowym (zawierającym odręczny podpis uczestnika bądź opiekuna). Rodzice osób niepełnoletnich proszeni są o wypełnienie oświadczenia.

Autorzy najbardziej pomysłowych prac konkursowych odwiedzą miejsca o ciekawych walorach historycznych i kulturowych.Wśród propozycji dla dzieci znalazło się Muzeum Animacji Se-ma-for w Łodzi (19.06.2017 r.), zaś dla młodzieży Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie (08.06.2017 r.).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Do pobrania:

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Oświadczenie rodzica

Więcej informacji: 32 639 03 01

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Popularni czytają”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie