Cytaty na Dzień Taty

Konkurs z nagrodami dla taty i dziecka

Maj i czerwiec to miesiące pełne prezentów, laurek, czułości i radości. Przypadają wtedy szczególne święta: Dzień Matki i Dzień Dziecka. Nie wszyscy jednak pamiętają, że 23 czerwca przypada święto wszystkich tatusiów… Miasto Dzieci pamięta i z okazji Dnia Ojca zaprasza do udziału w konkursie z nagrodami dla ojców i dzieci!

Rola taty powoli się zmienia, a zmiany te podążają w pozytywnym kierunku. Nasi ojcowie często ograniczali swoje rodzicielskie obowiązki do niedzielnego spaceru z rodziną, a na widok brudnej pieluszki wzdrygali się z niechęcią. Na szczęście taki model tatusia odchodzi do lamusa. Dzisiaj tata to coraz częściej towarzysz zabaw, aktywny opiekun oraz przyjaciel dla dzieci i prawdziwy partner dla mamy. Tatusiowie zasługują na swoje święto!

O ojcach można by pisać i pisać, ale niektórzy już to zrobili… w pigułce. I z tym właśnie wiąże się zadanie konkursowe – przyślijcie nam ulubiony, najpiękniejszy, najbardziej zabawny Waszym zdaniem cytat o tacie i ojcostwie. Może to być wypowiedź klasyków, ale też przysłowie czy złota myśl. Jeśli znacie autora, dodajcie do tekstu jego nazwisko.

10 najciekawszych tekstów nagrodzimy książkami… oczywiście dla taty! Do każdej książki dodamy także książkowy upominek dla dziecka!

Zapraszamy do zabawy!

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie