Weleda
Weleda Baby

Arka Noego. Ahoj przygodo! w kinach od 21 czerwca. Wygraj dwuosobowe zaproszenie do kina!

Arka Noego. Ahoj przygodo!
Jedna z najsłynniejszych morskich przygód powraca na wielkie ekrany!  Przed Wami niezwykła, roztańczona i rozśpiewana wycieczka na łajbie pełnej zwierzaków.

Jedna Arka Noego, dwie myszy, setki zwierząt i tysiące kłopotów! Czy piosenka jest dobra na wszystko? To się okaże, gdy przedstawiciele rozmaitych gatunków zorganizują muzyczny konkurs na najsłynniejszej łajbie świata! Oto niezwykle oryginalna, zabawna i rozśpiewana wersja jednej z najbardziej znanych historii wszech czasów. W filmie widzowie usłyszą serię klasycznych piosenek inspirowanych twórczością światowej sławy poety Viniciusa de Moraesa.

Arka Noego. Ahoj przygodo!

Dwie zawadiackie myszy to przyjaciele na dobre i na złe. Jeden pisze świetne teksty piosenek, a drugi znakomicie gra na małej gitarce z łupiny orzecha, ale niestety ich kariera muzyczna leży i… popiskuje. Pewnego dnia dowiadują się, że staruszek o imieniu Noe będzie budował wielki statek, na którym zbiorą się przedstawiciele wszystkich gatunków zwierząt, aby ocalić się przed zbliżającym się potopem. Niestety na pokład może wejść tylko jeden samiec i jedna samica tego samego rodzaju. Na szczęście, z pomocą pomysłowego karalucha, Vini i Tito przedostają się razem na Arkę. To jednak dopiero początek ich kłopotów. Na statku bowiem zaczyna rządzić groźny lew wraz ze swoją świtą złożoną z hien, węży oraz niedźwiedzia i goryla. Jeżeli myszy chcą powstrzymać ich mięsożerne apetyty, to muszą szybko coś wymyślić. Wpadają na pomysł, że o wszystkim rozstrzygnie konkurs piosenek. Czy tym mysim pasażerom na gapę uda się za pomocą muzyki rozładować napięcie i pomóc stłoczonym istotom przetrwać 40 dni i 40 nocy razem?

„Arka Noego. Ahoj przygodo!” tylko w kinach od 21 czerwca!

Uwaga! Z okazji premiery „Arka Noego. Ahoj przygodo!” Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której można zdobyć dwuosobowe zaproszenie na film do kina Cinema City w wybranym mieście! 

Czeka na Was aż 35 dwuosobowych zaproszeń do wykorzystania w dniach 24 – 30 czerwca.

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 12 – 20 czerwca wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Arka Noego, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Jak mają na imiona dwie myszy – bohaterki filmu „Arka Noego. Ahoj przygodo!”?

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Zobacz zwiastun

Gatunek: animowany, przygodowy, komedia
Produkcja: Brazylia/Indie 2024
Reżyseria: Sérgio Machado, Alois di Leo
Scenariusz: Sérgio Machado

Obsada polskiego dubbingu: Rafał Maślak, Przemysław Glapiński („Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”, „Mała syrenka”), Zuzanna Galia („Zadziwiający kot Maurycy”, „Kapitan Marvel”) Krzysztof Szczepaniak („Życzenie”, „Zwierzogród”), Włodzimierz Press („To nie wypanda”, „Vaiana: Skarb oceanu”)
Obsada oryginalnej wersji językowej: Rodrigo Santoro („Rio”, „Rio 2″, „To właśnie miłość”), Alice Braga („Co w duszy gra”), Marcelo Adnet

Dystrybycja: Kino Świat

Arka Noego. Ahoj przygodo!

245 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent