Kolorowanka: Znajdź pięć szczegółów – w łazience

Znajdź rożnice - kolorowanka do druku dla dzieci

Czy te dwa obrazki są takie same? Znajdź pięć szczegółów, którymi się różnią! Kolorowanki do druku pomogą zrozumieć dziecku wagę regularnego dbania o zęby i sprawią, że wizyta u dentysty nie będzie dla malucha stresująca. Pobierz darmowe malowanki i dbaj o zdrowe zęby swoich dzieci.

Zgodnie z raportem IPSOS 20% dzieci szczotkuje zęby tylko raz dziennie, tymczasem mycie zębów przynajmniej dwa razy dziennie przez minimum 2 minuty to absolutna podstawa, aby uniknąć próchnicy – apelują stomatolodzy.

Program Dziel się Uśmiechem realizowany jest od 2013 roku (wcześniej pod nazwą „Chroń Dziecięce Uśmiechy”) w ramach współpracy Polskiego Czerwonego Krzyża oraz firmy Wrigley Poland, która przeznacza na realizację przeglądów 1% ze sprzedaży gum we wrześniu i październiku. Partnerami akcji są Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, Polskie Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej oraz Grupa LUX MED.

edukacyjne

drzewo genealogiczne kolorowanka kolorowanki i szablony do druku dla dzieci MiastoDzieci.pl

Drzewo genealogiczne

zobacz