Kolorowanka: Super Spark Gwiezdna misja – znajdź przedmioty

Super Spark Gwiezdna misja zabawy dla dzieci do druku

Film Super Spark Gwiezdna misja trafił do kin we wrześniu 2017. W Mieście Dzieci możecie kolorować i pomagać postaciom z filmu! Znajdź przedmioty, które zgubiły się w kosmosie. Wydrukuj zabawy i przenieś się do niesamowitego świata filmu, w którym mówiące małpy, świnie oraz lisy jeżdżą kosmicznymi statkami w pościgu za olbrzymią, kosmiczną kałamarnicą. Dopełnieniem pełnego niespodzianek filmu są zabawy i kolorowanki do druku. Zapraszamy wszystkie dzieci!

zabawy do druku

drzewo genealogiczne kolorowanka kolorowanki i szablony do druku dla dzieci MiastoDzieci.pl

Drzewo genealogiczne

zobacz