KOLOROWANKI: Owoce

Pełne zdrowia i witamin kolorowanki z owocami czekają na wszystkie głodne dzieci. Wydrukuj  owocowe malowanki i nadaj im - pełne słońca - kolory. Setki kolorowanek z roślinami, zwierzętami czy pracami ogrodowymi jest dostępne wśród bezpłatnych kolorowanek Miasta Dzieci. Zapraszamy Cię do nas!


Jabłoń - kolorowanka dla dzieci do ściągnięcia i wydruku
Owoce

Jabłoń – kolorowanka

Czy wiesz, że jabłoń była pierwszym drzewem, które ludzie zaczęli sadzić? Jakie są odmiany jabłek? Sprawdź to już teraz! Jabłoń czeka na Ciebie i Twoje kredki. Wystarczy tylko wydrukować malowankę i gotowe. Baw się razem z nami!

Dora kolorowanki dla dzieci do druku
zabawy do druku

Kolorowanka z Dorą

Kolorowanka z Dorą i i jej bajkowymi przyjaciółmi. Wydrukuj kolorowankę pokoloruj ulubioną bohaterkę wszystkich małych podróżników. Dokończ rysowanie owoców i naucz się ich nazw po angielsku. Dzięki pomocy dzieci Dora poznaje świat i jego kolory.  Książki i magazyny pełne zabaw dostępne na www.ksiazeczkibajeczki.pl!

Krzyżówka owoce dla dzieci do drukui
Krzyżówki dla dzieci

Owoce – krzyżówka dla dzieci

Krzyżówka dla dzieci z mnóstwem pysznych owoców. Gruszki, winogrona czy śliwki już czekają na to, aby dzieci wpisały ich nazwy w pola krzyżówki. Taka zabawa to połączenie przyjemnego z pożytecznym – dzieci uczą się w łatwy sposób. Wydrukujcie bezpłatne krzyżówki! Wśród tysięcy zabaw edukacyjnych i kolorowanek Miasta Dzieci znajdziecie także mnóstwo innych ciekawych obrazków. Zapraszamy […]

Owoce kolorowanka dla dzieci do druku
Owoce

Owoce

Owoce – kolorowanka z pełnymi słońca gruszkami, jabłkami, arbuzem, pomarańczą… Wśród darmowych malowanek Miasta Dzieci znajdziecie mnóstwo warzyw i owoców, które sprawdzą się w każdej porze roku przypominając pyszne smaki lata. A jakie kolory nadacie swoim ulubionym owocom, zależy tylko od Waszej wyobraźni. Tysiące malowanek online do druku dla wszystkich dzieci.

Gruszka kolorowanka owocowa do drukowania
Owoce

Gruszka

Gruszka na kolorowance. Wpadła gruszka do fartuszka, a tuż za nią wpadły jabłuszka… Oczywiście wśród bezpłatnych kolorowanek Miasta Dzieci znajdziecie także mnóstwo innych owoców. Drukować i kolorować możecie je także zimą – wtedy przypomną Wam smak lata i jesieni. Setki malowanek online z roślinami i zwierzakami dla wszystkich dzieci. Pobierajcie, kolorujcie i bawcie się wesoło!

Rośliny polskie kolorowanki
Owoce

Ziemniaki

Bezpłatne kolorowanki z książki „Rośliny Polski”. Pokoloruj ziemniaki!

1093w-ogrodzie
Owoce

W ogrodzie

W ogrodzie kolorowanka. Malowanki do drukowania dla dzieci

1056w sadzie
Owoce

W sadzie

W sadzie kolorowanka. Kolorowanki do druku dla dzieci

Arbuz - kolorowanki, malowanki dla dzieci do druku.
Owoce

Arbuz

Arbuz – kolorowanki, malowanki dla dzieci do druku.

Ananas - kolorowanki, malowanki dla dzieci do druku.
Owoce

Ananas

Ananas – kolorowanki, malowanki dla dzieci do druku.