Willa Radogoszcz Galerii Etnograficznej w Grodzisku Mazowieckim

Willa Radogoszcz Galeria Etnograficzna mieści się w zabytkowym budynku przy ulicy Sienkiewicza 31 w Grodzisku Mazowieckim. Zadaniem placówki jest popularyzacja historii i tradycji miasta. Będziemy bawić, uczyć, inspirować. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi zaprezentujemy historię obiektywną i mało znaną. Radogoszcz pokaże, w jakie obrazy układają się miejsca, wydarzenia i ludzie w kalejdoskopie historii. Zaprezentujemy rozwój miasta od jego początków, aż po dziś. Przybliżymy wydarzenia i ludzi z przeszłości nieodległej, ale także tej oddalonej o tysiące lat. Będziemy się zmieniać i rozwijać. Nie osiądzie na nas muzealny kurz. Naszym celem jest stworzenie ciekawej opowieści o wyjątkowym mieście i jego wyjątkowych mieszkańcach!

Willa Radogoszcz Galerii Etnograficznej w Grodzisku Mazowieckim

Sienkiewicza 31