Wybierz miasto

Sezonowa wyprzedaż kurtek w 5.10.15.

Teatr Muzyczny Tintilo

FUNDACJA TWÓRCZEGO ROZWOJU DZIECKA TINTILO

prowadzi warsztaty Twórczego Rozwoju. Udział w nich biorą wszystkie filie TINTILO, które przygotowują się do wspólnego projektu na nowy sezon artystyczny.

Celem tych warsztatów jest integracja dzieci i młodzieży poprzez uczestnictwo w zajęciach teatralnych, tanecznych i wokalnych oraz udział w konkursach na reżysera, choreografa, poety i młodego plastyka.

ul. Elektoralna 12/14, Warszawa

tintilo@tintilo.com