Wybierz miasto
Multikino

Teatr Dramatyczny m. ST. Warszawy, Scena Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego

Wcześniej Teatr Na Woli, od stycznia 2013 sceną im. T.Łomnickiego Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy

Kasa Teatru:

Kasa jest czynna codziennie w godzinach 12:00 – 19:00
oraz w dniu spektaklu na godzinę przed jego rozpoczęciem
Kontakt: tel. 22 632 24 78, tel. kom. 663 741 122
kasa@teatrnawoli.pl

ul. Kasprzaka 22

22 632 24 78, 663 741 122
bilety@teatrnawoli.pl

Teatr Dramatyczny m. ST. Warszawy, Scena Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego
ZOBACZ TAKŻE:teatr

niedz.-pon.
01.06-02.06.2014
Koziołek Matołek

Koziołek Matołek

Gramy: 1 czerwca /niedziela/ godz. 12.00
2 czerwca /poniedziałek/ godz. 10.00

sob.
07.12.2013
Koziołek Matołek na Woli

Koziołek Matołek na Woli

Spektakl Ondreja Spišaka to nie tylko opowieść o Koziołku, który podróżuje po świecie w poszukiwaniu mitycznego Pacanowa i przeżywa niezwykłe przygody. To przede wszystkim historia o tym, że wytrwałość, konsekwencja, chęć zdobywania wiedzy i wyobraźnia pomogą w osiągnięciu każdego celu. Koziołkowi przyjdzie zmierzyć się z Czarownicami rodem z horroru, zającami okradającymi podróżnych, producentami filmowymi, a nawet neapolitańską mafią…

sob.-wt.
01.06-04.06.2013
dzień Dziecka 2013

dzień Dziecka 2013

Dzień Dziecka w Teatrze Dramatycznym świętujemy „Pippi Pończoszanką”. Gramy od 1 do 4 czerwca. To ostatnia szansa, by zobaczyć głośny spektakl Agnieszki Glińskiej wg powieści Astrid Lindgren, a Dominikę Kluźniak w roli rezolutnej piegowatej Pippi.

niedz.-śr.
10.03-13.03.2013

spektakl dla dzieci

Spektakl Ondreja Spišaka to nie tylko opowieść o Koziołku, który podróżuje po świecie w poszukiwaniu mitycznego Pacanowa i przeżywa niezwykłe przygody. To przede wszystkim historia o tym, że wytrwałość, konsekwencja, chęć zdobywania wiedzy i wyobraźnia pomogą w osiągnięciu każdego celu. Koziołkowi przyjdzie zmierzyć się z Czarownicami rodem z horroru, zającami okradającymi podróżnych, producentami filmowymi, a nawet neapolitańską mafią.

czw.-pt.
01.03-02.03.2012

Przedstawienie dla widzów od lat 5 do 105
Nie trzeba wychodzić z domu, żeby przeżyć niezwykłe przygody i podróżować po świecie. Wystarczy użyć wyobraźni. To główne przesłanie „Koziołka Matołka nowego spektaklu reżyserowanego w Teatrze Na Woli przez Ondreja Spišaka.

pon.
17.10.2011
Zapomniane w baśni

Zapomniane w baśni

Cykl spotkań „Zapomniane w baśni” poświęcony jest analizie bajek, baśni, legend, przekazów ustnych, przypowieści i klechd. Część z nich ma dobrze znaną literacką formułę (np. bajki Andersena, Perraulta, czy braci Grimm), inne zostały spisane przez etnologów i antropologów. Rozpoczynający się cykl spotkań oparty jest na założeniu, że baśnie biorą swój początek w dawnych, zapomnianych na ogół wierzeniach i mitach, a z drugiej strony opisują istotne doświadczenie człowieka, wyzwania i trudności jakie napotyka on w swoim rozwoju.

wt.-czw.
25.10-27.10.2011
spektakl teatralny dla dzieci

spektakl teatralny dla dzieci

10.01-11.01.2011
spektakle dla dzieci w Warszawie

spektakle dla dzieci w Warszawie

Czerwony Kapturek nie jest już strachliwą dziewczynką. A jednak od chwili, kiedy dostaje od Babci prezent w postaci bluzy z czerwonym kapturem, wokół niej robi się naprawdę niebezpiecznie. Czerwony Kapturek, nastolatka, która potrafi spojrzeć na świat, również na świat baśni, z racjonalnej perspektywy, walczy z niebezpieczeństwami talentem i sprytem. Walczy współczesnymi środkami należącymi do pop-kultury. Pojedynek z Bliźniakami-Bobakami, to pojedynek slamerów. Kto dłużej będzie poetycki, kto dłużej i ciekawiej rymuje, kto celniej dopiecze przeciwnikowi, ten wygrywa. Czerwony Kapturek okazuje się slamerką doskonałą.

06.12-07.12.2010
familijny musical

familijny musical

Czerwony Kapturek nie jest już strachliwą dziewczynką. Potrafi spojrzeć na świat baśni z racjonalnej perspektywy. Z niebezpieczeństwami walczy talentem i sprytem, środkami należącymi także do sfery pop- kultury. Pojedynek z bliźniakami- bobakami, to pojedynek slamerów.

06.12-07.12.2010
przedstawienie dla dzieci w Warszawie

przedstawienie dla dzieci w Warszawie

Zapraszamy na musical przywołujący klimat takich tytułów jak „Shrek”, „Czarnoksiężnik z Krainy Oz” czy „Alicja w Krainie Czarów”. A więc bajka, na którą chętnie pójdą zarówno dzieci jak i dorośli.

wt.-czw.
23.11-25.11.2010
warszawskie spektakle dla dzieci

warszawskie spektakle dla dzieci

Musical przywołujący klimat takich tytułów jak „Shrek”, „Czarnoksiężnik z Krainy Oz” czy „Alicja w Krainie Czarów”. A więc bajka, na którą chętnie pójdą zarówno dzieci jak i dorośli.

śr.-niedz.
18.08-29.08.2010
Teatr na Woli

Teatr na Woli

Od 18 do 29 sierpnia 2010 Teatr Na Woli zaprasza na festiwalowy przeglad teatralny.

Przyjazne dziecku

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto
Dołącz do katalogu