Wybierz miasto
Stowarzyszenie Teatralno – Edukacyjne Wybrzeżak

Modna jesień z 5.10.15.

Stowarzyszenie Teatralno – Edukacyjne Wybrzeżak

Wybrzeżak jest miejscem otwartym dla wszystkich.Jeśli masz chęć działania, pomysł albo tylko energię – przyjdź, zobacz i się do nas dołącz 🙂 Jesteśmy Stowarzyszeniem Teatralno – Edukacyjnym , i ta nazwa najlepiej określa charakter naszych działań. Pracujemy z bardzo szeroko pojętą młodzieżą, organizujemy warsztaty i spektakle teatralne, JEDNAKŻE mieliśmy u siebie także pokaz mody, koncert hip-hopowy, pokazy filmów. Jesteśmy otwarci. Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają teatr i jemu bardziej lub mniej pokrewne dziedziny, którzy chcą zrobić coś fajnego. Czasem wychodzi bardziej, czasem mniej, ale działamy i to się liczy!