Wybierz miasto

Przyjazne dziecku

Katalog Miasta Dzieci • inne sporty

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza do korzystania z szerokiego wachlarza usług rekreacyjnych, który z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich mieszkańców Legnicy, od maluchów do seniorów. Do Państwa dyspozycji oddajemy hale sportowe, baseny i kąpieliska, korty tenisowe oraz letnią bazę noclegową.

Przy Ośrodku Sportu i Rekreacji działa CENTRUM INFORMACJI.
Można tu uzyskać informacje o atrakcjach turystycznych, wydarzeniach sportowych, kulturalnych Legnicy i powiatu.
Centrum posiada bazę danych użytkowych o Legnicy i głównych miastach powiatu, prowadzi sprzedaż wydawnictw, widokówek, map i gadżetów związanych z naszym miastem.

ul. Najświętszej Marii Panny 7
59-220 Legnica

sekretariat@osir.legnica.pl

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy

pt-sob
07.09-08.09.2012
Imieniny Ulicy Najświętszej Marii Panny w Legnicy

Imieniny Ulicy Najświętszej Marii Panny w Legnicy

OSIR zaprasza na huczne Imieniny Ulicy z kowalami.
Bardzo bogaty program artystyczny towarzyszyć będzie tegorocznym Imieninom Ulicy Najświętszej Marii Panny, połączonych z XIII Międzynarodowym Turniejem Kowali o Srebrne Klucze Legnicy.

nd
08.01.2012
XX Finał WOŚP

XX Finał WOŚP

Już po raz dwudziesty Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy włącza się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z ofertą kulinarną. Tym razem będą to racuchy z jabłkami. Na legnickim Rynku wybudowana zostanie plenerowa smażalnia i stołówka, gdzie można będzie kupić pachnące racuchy prosto z patelni. Produkty na ten specjał ufundowała piekarnia Korneliusza Okonia.

wt
14.02.2012
Bieg Zakochanych

Bieg Zakochanych

Serdecznie zapraszamy do udziału w Biegu Zakochanych, który odbędzie się 14 lutego br. o godz. 11.00.

sob
26.11.2011
Otwarte Mistrzostwa Legnicy w Badmintonie

Otwarte Mistrzostwa Legnicy w Badmintonie

W sobotę 26.11.2011r. Legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Legnicy w Badmintonie. Turniej rozpocznie się o godz. 11.00 w hali sportowej przy ul. Głogowskiej. Udział w imprezie jest nieodpłatny.

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto