Wybierz miasto

Przyjazne dziecku

Katalog Miasta Dzieci • fundacje i stowarzyszenia

Oddział Terenowy Towarzystwa Rozwijania Aktywności Dzieci ”SZANSA” Warszawa – Ochota

ul. Grójecka 79

szansa@free.ngo.pl

sob-nd
16.04-17.04.2011
Szkolenie dla nauczycieli

Szkolenie dla nauczycieli

Na zaproszenie naszego ośrodka szkolenie poprowadzi gość specjalny : autorka Metody Lebox Dr Hanna Muńko, która w trakcie pracy naukowej i badań prowadzonych nad możliwościami ludzkiego umysłu opracowała tę metodę, obroniła ją w rozprawie doktorskiej i opatentowała (ochrona patentowa obowiązuje na obszarze RP i Unii Europejskiej).

wt-czw
12.04-12.05.2011
zajęcia dla rodziców z małymi dziećmi

zajęcia dla rodziców z małymi dziećmi

Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci „SZANSA” wspólne zajęcia dorosłych i dzieci mają na celu tworzenie bezpiecznych i inspirujących warunków rozwojowych dla najmłodszych dzieci oraz wspieranie rodziców i opiekunów w ich roli rodzicielskiej.

21.03-21.04.2011
warsztaty psychoedukacyjne dla matek

warsztaty psychoedukacyjne dla matek

Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci „SZANSA” zaprasza na warsztaty adresowane do mam przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych zainteresowanych rozwojem własnym i dziecka. W zajęciach mogą uczestniczyć niemowlęta do 1 roku życia.

21.03-14.04.2011
nieodpłatnego programu Rodzinny kącik
Warsztaty i zajęcia

nieodpłatnego programu Rodzinny kącik

Klubik jest bezpiecznym miejscem dla dzieci i ich rodziców i opiekunów. Dzieci mogą rozwijać swoje indywidualne potrzeby i zainteresowania. Poczucie bezpieczeństwa zapewnia obecność rodziców czy opiekunów, stała osoba prowadząca oraz stałe komponenty zajęć.

21.03-21.04.2011
warsztaty dla rodziców małych dzieci

warsztaty dla rodziców małych dzieci

Warsztaty prowadzone są metodami aktywnymi, ale zawierają też mini-wykłady dotyczące zagadnień omawianych podczas ćwiczeń. Głównym sposobem uczenia się w trakcie warsztatów jest aktywność uczestników i udział w proponowanych ćwiczeniach. Aktywność każdego z uczestników jest też inspiracją do refleksji i do wzbogacania doświadczenia innych.

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto