Wybierz miasto

Katalog Miasta Dzieci • muzea

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

Muzeum Okręgowe im. L. Wyczółkowskiego to największe muzeum w Bydgoszczy
działające od 1923 r. Posiada sześć oddziałów o profilu artystyczno-historyczno-technicznym, w których prezentowane są liczne wystawy stałe i czasowe.

85-006 Bydgoszcz,
ul. Gdańska 4

muzeum@muzeum.bydgoszcz.pl

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy
ZOBACZ TAKŻE:muzeumwarsztaty

nd
07.12.2014
Mikołajki w Muzeum – Bydgoszcz

Mikołajki w Muzeum – Bydgoszcz

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego zaprasza na spotkanie z cyklu Niedziela w Muzeum. Z okazji Mikołajek 7 grudnia odbędą się warsztaty artystyczne dla całych rodzin oraz na wspólne kolędowanie. Program poniżej.

wt
26.08.2014
Wakacyjna przygoda w Muzeum – Bydgoszcz

Wakacyjna przygoda w Muzeum – Bydgoszcz

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego zaprasza na cykl Wtorkowych Warsztatów Wakacyjnych. Tematyka tegorocznych spotkań wakacyjnych skupi się wokół czterech podstawowych kolorów drukarskich, zwanych paletą CMYK.

14.06.2014
Bydgoska Noc Muzealna
Warsztaty i zajęcia

Bydgoska Noc Muzealna

Już 14 czerwca Muzeum Okręgowe zaprasza na kolejną, tym razem Bydgoską Noc Muzealną w ramach VII Bydgoskiego Festiwalu Wodnego Ster na Bydgoszcz. Muzeum otworzy swoje podwoje w godz. 17.00 – 23.00. Zachęcamy do zapoznania się z programem atrakcji podczas nocnego zwiedzania muzeum.

nd
11.12.2011
niedziela w muzeum
Warsztaty i zajęcia

niedziela w muzeum

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy zaprasza 11 grudnia 2011 roku na kolejne spotkanie z cyklu Niedziela w Muzeum Gdzie się spełnił cud. Spotkanie odbędzie się w Spichrzach przy ul. Grodzkiej 7-11. Wstęp wolny!

24.07.2010

wycieczka

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy zaprasza na specjalne oprowadzania po Wyspie Młyńskiej i aktualnych ekspozycjach.

17.07.2010

12.06.2010
I Bydgoska Noc Muzealna

I Bydgoska Noc Muzealna

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy zaprasza na Bydgoską Noc Muzealną – 12 czerwca 2010 r., która w tym roku połączona będzie ze Sterem na Bydgoszcz organizowanym przez Urząd Miasta Bydgoszczy.

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto