Wybierz miasto

czytelnia ogólna

stanowiska komputerowe dla dzieci

galeria

poniedziałek 11.30 − 19.00 wtorek 11.30 − 19.00 czwartek 11.30 − 19.00 piątek 11.30 − 19.00

co druga sobota* 10.30 − 15.00

81-056 Gdynia Chylonia ul. Kartuska 20

mbpgdynia@mbpgdynia.pl

pon-pt
02.07-31.08.2012
Lato w Bibliotece! – Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni Chylonia

Lato w Bibliotece! – Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni Chylonia

Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni zaprasza w czasie wakacji dzieci do swoich placówek na terenie całej Gdyni. W bibliotekach odbywać się będą różnorodne zajęcia dla dzieci. Dzieci będą mogły skorzystać także z dostępnych gier edukacyjnych i programów multimedialnych oraz z bezpłatnego dostępu do Internetu. Nie zabraknie konkursów literackich, zabaw edukacyjnych i ruchowych, zajęć plastycznych i komputerowych oraz głośnego czytania książek, a przede wszystkim – świetnej zabawy.

pt-wt
01.07-30.08.2011
Lato w bibliotece

Lato w bibliotece

Dla dzieci, które spędzają wakacje w mieście Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni przygotowała szereg atrakcji. W placówkach Biblioteki na terenie Gdyni w lipcu i sierpniu odbywać się będą różnorodne zajęcia dla dzieci. Nie zabraknie konkursów literackich, zabaw edukacyjnych
i ruchowych, zajęć plastycznych i komputerowych oraz głośnego czytania książek, a przede wszystkim – świetnej zabawy. Na wszystkie zajęcia wstęp wolny!

pon
22.11.2010
Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni zaprasza dzieci w wieku od 7 do 13 lat na warsztaty tworzenia kart pocztowych z pozdrowieniami we wszystkich językach świata.

pon-wt
08.11-30.11.2010
zajęcia dla dzieci

zajęcia dla dzieci

Program zajęć dla najmłodszych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdyni filia nr 18 w Gdyni Chyloni.

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto