Wybierz miasto

Markowe zabawki dla dzieci

Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni – Filia nr 14

Filia nr 14

wypożyczalnia dla dorosłych, dzieci i młodzieży

czytelnia ogólna

poniedziałek 9.00 − 19.00 wtorek 9.00 − 19.00 czwartek 9.00 − 19.00 piątek 9.00 − 19.00 sobota 9.00 − 15.00

81-590 Gdynia Karwiny ul. Brzechwy 3/5

mbpgdynia@mbpgdynia.pl

Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni – Filia nr 14

wt-wt
03.07-28.08.2012
Lato w Bibliotece! – Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni Karwiny

Lato w Bibliotece! – Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni Karwiny

Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni zaprasza w czasie wakacji dzieci do swoich placówek na terenie całej Gdyni. W bibliotekach odbywać się będą różnorodne zajęcia dla dzieci. Dzieci będą mogły skorzystać także z dostępnych gier edukacyjnych i programów multimedialnych oraz z bezpłatnego dostępu do Internetu. Nie zabraknie konkursów literackich, zabaw edukacyjnych i ruchowych, zajęć plastycznych i komputerowych oraz głośnego czytania książek, a przede wszystkim – świetnej zabawy.

pt-wt
01.07-30.08.2011
Lato w bibliotece

Lato w bibliotece

Dla dzieci, które spędzają wakacje w mieście Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni przygotowała szereg atrakcji. W placówkach Biblioteki na terenie Gdyni w lipcu i sierpniu odbywać się będą różnorodne zajęcia dla dzieci. Nie zabraknie konkursów literackich, zabaw edukacyjnych
i ruchowych, zajęć plastycznych i komputerowych oraz głośnego czytania książek, a przede wszystkim – świetnej zabawy. Na wszystkie zajęcia wstęp wolny!

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto