Wybierz miasto

wypożyczalnia dla dzieci

czytelnia ogólna

stanowiska komputerowe dla dzieci

poniedziałek 11.30 − 19.00 wtorek 11.30 − 19.00 czwartek 11.30 − 19.00 piątek 11.30 − 19.00

sobota 10.30 − 15.00

81-133 Gdynia Oksywie ul. Podchorążych 10a

mbpgdynia@mbpgdynia.pl

Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni – Filia nr 13

pon-pt
02.07-31.08.2012
Lato w Bibliotece! – Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni Oksywie

Lato w Bibliotece! – Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni Oksywie

Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni zaprasza w czasie wakacji dzieci do swoich placówek na terenie całej Gdyni. W bibliotekach odbywać się będą różnorodne zajęcia dla dzieci. Dzieci będą mogły skorzystać także z dostępnych gier edukacyjnych i programów multimedialnych oraz z bezpłatnego dostępu do Internetu. Nie zabraknie konkursów literackich, zabaw edukacyjnych i ruchowych, zajęć plastycznych i komputerowych oraz głośnego czytania książek, a przede wszystkim – świetnej zabawy.

pt-wt
01.07-30.08.2011
Lato w bibliotece

Lato w bibliotece

Dla dzieci, które spędzają wakacje w mieście Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni przygotowała szereg atrakcji. W placówkach Biblioteki na terenie Gdyni w lipcu i sierpniu odbywać się będą różnorodne zajęcia dla dzieci. Nie zabraknie konkursów literackich, zabaw edukacyjnych
i ruchowych, zajęć plastycznych i komputerowych oraz głośnego czytania książek, a przede wszystkim – świetnej zabawy. Na wszystkie zajęcia wstęp wolny!

pt
26.11.2010
warsztaty dla dzieci w bibliotece

warsztaty dla dzieci w bibliotece