Wybierz miasto
Pimi w krainie tygrysów
Multikino

Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 7

Działalność Filii skierowana jest przede wszystkim na potrzeby i zainteresowania środowiska lokalnego. Filia prowadzi wieloletnią współpracę z okolicznymi placówkami kulturalno-oświatowymi, organizując różne imprezy dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych.  Czytelnikom oferuje usługi specjalne, jak dostarczanie do domu książek osobom chorym, Punkt Książki Mówionej oraz usługi kserograficzne. W Bibliotece jest Kącik Malucha, gdzie  wśród  książek, gier, układanek, maskotek  można poczytać, spotkać się z innymi dziećmi, pobawić się i porysować. Prace plastyczne młodych twórców prezentowane są w GALERII ZACZAROWANEGO OŁÓWKA. Co wtorek z wyjątkiem wakacji najmłodsze dzieci mogą wziąć udział we WTORKOWYM CZYTANIU, odbywają się tutaj też spotkania edukacyjne: ’W Starych Księgach Znalezione’, ’Historia Księgi Rękopiśmiennej’, ’Ilustracja W Książce Dla Dzieic’, Poznajemy Sylwetki Patronów Sopockich Ulic’, ’Sopocki Klub Pisarza’.

ul. Cieszyńskiego 22
81-881 Sopot

(058) 551-98-40
filia7@sopot.pl

Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 7

wt.
23.11.2010
zajecia w bibliotece
Warsztaty i zajęcia

zajecia w bibliotece

Filia nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sopocie zaprasza dzieci z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. W programie zabawy plastyczne i głosne czytanie bajek o misiach, ma sie rozumieć.

czw.-pt.
17.06-18.06.2010
Cała Polska czyta Dzieciom

Cała Polska czyta Dzieciom

Zapraszamy na zajęcia literacko-plastyczno „Cała Polska Czyta Dzieciom”, w tym czytanie bajek i twórcze zabawy plastyczne (malowanie, wyklejanie, kolorowanie itp.).

Przyjazne dziecku

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto
Dołącz do katalogu