Wybierz miasto

Przyjazne dziecku

Family Concept 5.10.15. - kolekcja dla całej rodziny

Jaś i Małgosia – Gdański Stowarzyszenie Przyjaciół Muzykujących Dzieci

Gdańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Muzykujących Dzieci „Jaś i Małgosia" powstało z inicjatywy Katarzyny Rogalskiej w listopadzie 2007 r., w oparciu o jej wieloletnie doświadczenia w pracy z dziećmi głównie z dzielnicy Dolne Miasto zgromadzonymi przy Dziecięcym Chórku Parafialnym „Iskierki" działającym przy parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Gdańsku. Na szczególne podkreślenie zasługuje zaangażowanie Pani Marioli Różewicz, której powstanie  Stowarzyszenia leżało głęboko na sercu, a która została jego Sekretarzem. Niezastąpioną osobą w Stowarzyszeniu jest również Pani Anna Stańczyk, która pełni funkcję Skarbnika Stowarzyszenia.

Gdańsk, ul. Dziewanowskiego 7/8

501-487-037; 58 305-55-70
jasimalgosia.gda@wp.pl

wt
16.11.2010
Konkurs wokalny w Gdańśku

Konkurs wokalny w Gdańśku

Gdańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Muzykujących Dzieci zaprasza rozśpiewane maluchy z Gdańska do udziału w Konkursie Piosenki dla Jasia i Małgosi. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 listopada!

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto