Wybierz miasto

Modna jesień z 5.10.15.

Fundacja na rzecz walki z pedofilią Obudź Szansę

Doradzamy dla ofiar i ich rodzin. Jeżeli zgłaszają się do nas osoby, które chcą wytoczyć proces doradzamy, organizujemy pomoc prawną, psychologiczną. Zamierzamy finansować nagrody za pomoc w ściganiu pedofila, który ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

Kto może się do nas odezwać?

Mogą się do nas zgłaszać osoby, których dzieci padły ofiarą pedofila i nie potrafią sobie poradzić z tymi emocjami, żeby chłodno podejść do sprawy i doprowadzić do tego, żeby pedofil trafił do więzienia. Mogą się też odzywać do nas osoby, które same padły kiedyś ofiarą i zastanawiają się co teraz z tym zrobić, lub rodzice, którzy martwią się o swoje dzieci i chcą je przed tym problemem uchronić lub mają wątpliwości co do ich bezpieczeństwa.

oś. Żaków 79,
66-200 Świebodzin

kontakt@obudzszanse.pl

zabawki dla dzieci