Wybierz miasto

Family Concept – ubrania dla całej rodziny od 5.10.15.

Fundacja Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia niezwykłego miejsca na Dolnym Śląsku – Doliny Pałaców i Ogrodów położonej u podnóża Karkonoszy. Jeszcze niedawno przede wszystkim tylko te góry, z majestatyczną Śnieżką górującą nad Karpaczem i Szklarską Porębą przyciągały rzesze turystów. Obecnie przyjeżdżają również dla unikalnego kompleksu 30 przepięknych rezydencji. Na obszarze zaledwie 102 km2 spotykają się gotyckie zamki i wieże obronne, renesansowe dwory, barokowe pałace i XIX-wieczne, neogotyckie, neorenesansowe i klasycystyczne rezydencje, wzniesione przez najwybitniejszych architektów epoki.

ul. Świdnicka 31

biuro@dolinapalacow.pl

Fundacja Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej
ZOBACZ TAKŻE:weekendwyjazdy

25.08.2012

Bajkobus w Dolinie Pałaców i Ogrodów

Bajkobus to unikatowa w skali całego kraju, mobilna scena Wrocławskiego Teatru Lalek. Spektakl plenerowy grany jest na kilku ruchomych scenach Bajkobusu – samochodu – repliki neobarokowego budynku Wrocławskiego Teatru Lalek.

30.06.2012

09.06.2012

Przyjazne dziecku

Akademia Miasta Dzieci - najlepsze kursy online dla rodziców

Problemy z brakiem motywacji do nauki, brakiem koncentracji oraz uzależnieniem od komputera? Sprawdź nasze kursy!

Jak zachęcić dziecko do nauki

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!
cena: 129zł

Spokój, koncentracja i uważność

Kurs zawiera proste, a zarazem skuteczne ćwiczenia, zabawy i zadania dla tych, którzy chcą wnieść do swojej rodziny więcej spokoju oraz nauczyć siebie  i swoje dzieci sztuki panowania nad myślami i emocjami oraz bycia „tu i teraz”. Dzięki niemu dziecko zyska narzędzia do rozwijania umiejętności koncentracji uwagi oraz samoświadomości – swojego ciała, emocji, postawy życiowej i relacji z innymi.  Podaruj dziecku uważność – niech stanie się jego supermocą na całe życie!
cena: 129zł 64zł

Zabieram dzieci z sieci

Nauka zdalna spowodowała, że twoje dziecko nie odchodzi od komputera nawet w wolnym czasie?  Czujesz się bezsilny jako rodzic? Nie wiesz, gdzie wytyczyć granice i jak je egzekwować? Chciałbyś nawiązać z dzieckiem konstruktywny dialog na temat używania mediów elektronicznych?  Ten kurs jest właśnie dla ciebie!
cena: 129zł

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto
Dołącz do katalogu