Wybierz miasto

Biblioteka Mokotowska – Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 18

poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki – godz. 13.00 – 18.00

środy – godz. 11.00 – 15.00

W bibliotece funkcjonuje czytelnia, która zaprasza do skorzystania ze wspaniałych i pięknych książek popularnonaukowych z wszystkich dziedzin wiedzy. Można tu również sympatycznie spędzić wolny czas. Prowadzone są zajęcia plastyczne, na czytelników czeka wiele gier planszowych, edukacyjnych i nie tylko.

Nasza biblioteka wydaje także gazetkę „Na każdy temat”, w której czytelnicy, zgodnie z tytułem, mogą poruszać wszystkie interesujące ic problemy, jest tu także kącik poezji.

Uczymy młodych czytelników korzystania z katalogów i wydawnictw informacyjnych. Dodatkowo prowadzimy zajęcia z historii książek z wcześniej umówionymi grupami. W czytelni można również posiedzieć i poczytać czasopisma.

ul. Górska 7

a_winiarska@bpmokotow.waw.pl

Przyjazne dziecku

Zajęcia i miejsca