Obraz

Katalog Miasta Dzieci • domy kultury

13 Muz w Szczecinie

13 muz jest instytucją kultury miasta Szczecin, w której różne obszary sztuki, wzajemnie na siebie oddziałując, tworzą nowe jakości i zjawiska. Cyklicznie realizuje: Międzynarodowy Festiwal Sztuki Wizualnej inSpiracje, festiwal sztuki digitalnej Digitalia oraz festiwal sztuki aktualnej13 sphere, które stymulują kreatywność i wspierają rozwój kultury w Szczecinie.

Plac Żołnierza Polskiego 2

+ 48 91 43 47 173 + 48 91 431 03 25
sekretariat@klub13muz.pl

13 Muz w Szczecinie
ZOBACZ TAKŻE:warsztaty

29.05.2011
przedstawienie

przedstawienie

czw
17.02.2011

sob
06.11.2010

Atrakcje w Szczecinie

Iluminacja wodna, muzyka, wizualia, taniec synchroniczny – 50 artystów, 20 sportowców, 100 dzieci, 100 inteligentnych urządzeń oświetleniowych!

28.03.2010

Muzowe spotkania z bajkami – Szczecin

Muzowe spotkania z bajkami to w dużej mierze spektakl improwizowany. Sposób opowiadania bajek oparty jest na interakcji z dziećmi, które, poprzez gest i słowo czynnie uczestniczą w przedstawieniu pomagając stworzyć klimat baśni. Podczas przedstawienia dzieci zdejmują buciki i siadają na dużych poduchach, z których obserwują opowieść i na które powracają po bajkowym balu, po ucieczce przed Babcią Jagusią lub po podróży saniami do pałacu Królowej Śniegu.

28.02.2010

31.01.2010

Muzowe spotkania z bajkami – Szczecin

Muzowe spotkania z bajkami to w dużej mierze spektakl improwizowany. Sposób opowiadania bajek oparty jest na interakcji z dziećmi, które, poprzez gest i słowo czynnie uczestniczą w przedstawieniu pomagając stworzyć klimat baśni. Do tej pory tj. przez ok. 2 lata działalności, w Sali Kominkowej 13 muz, bajkowy zespół teatralny wystawił około 20 najbardziej popularnych baśni braci Grimm, Andersena, Perraulta czy Kryłowa. Każdego miesiąca wystawiana jest nowa bajka. Podczas przedstawienia dzieci zdejmują buciki i siadają na dużych poduchach, z których obserwują opowieść i na które powracają po bajkowym balu, po ucieczce przed Babcią Jagusią lub po podróży saniami do pałacu Królowej Śniegu.

24.01.2010

17.01.2010