Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

Ferie zimowe

POMYSŁY NA FERIE

Ferie w Hulaparku! Warszawa

Każde dziecko marzy o wspaniałej rozrywce podczas wolnego czasu od szkoły. Hulakula oprócz rozrywki na najwyższym poziomie (gra w kręgle, zabawa na sali zabaw, zabawy sportowe) zapewnia również ciekawe możliwości do rozwoju lub zdobycia nowych pasji (warsztaty kreatywne, zajęcia plastyczne, eksperymenty

Kontakt: Hulakula, ul. Jagiellońska 82b Warszawa
Mail: placzabaw@hulakula.com.pl
Tel. 22 18 28 009


więcej

Rodzinna wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce

Zabytkową kopalnię soli możesz zwiedzać z dziećmi niezależnie od ich wieku. Podczas rodzinnego spaceru z przewodnikiem przeniesiecie się do świata majestatycznych komór, kaplic i jezior solankowych. Doświadczycie działania sił przyrody, poznacie historię miejsca, wktórym przez wieki wydobywano sól. Bilety możesz kupić on-line.

Szczegółowe informacje na stronie

www.kopalnia.pl

Półkolonie w Planecie Robotów

Półkolonie trwają od poniedziałku do piątku przez 10 godzin od 7.30 do 17.30. Podczas zajęć dzieci są podzielone na dwie grupy wiekowe- 6-8 i 9-12 lat. Poziom jest dostosowany do wieku i zaawansowania uczestników. Każdy dzień składa się z 3 bloków podczas których dzieci kolejno spędzają czas na zajęciach z robotyki, programowania w Minecraft: Education Edition oraz animacjach i eksperymentach naukowych.

Zapisy: 731 471 482

więcej

Bullerbynowa Zima w Mieście

Warszawskie półkolonie będziemy organizować już po raz dziesiąty! Zapraszamy Was do wspólnej, zimowej zabawy w mieście. Stawiamy na swobodną zabawę, którą w Bullerbyn uznajemy za wartość. Wychowawcy razem z dziećmi tworzą bank pomysłów i budują wspólny program. Pomysłów jest mnóstwo!

więcej
415 ocen
4.99
dodaj ocenę
×