Trzecia edycja konkursu Edukacja Ekologiczna jest sztuka

Zadbaj o wakacyjne zajęcia dla swojego dziecka!

Zadbaj-o-wakacyjne-zajęcia-dla-swojego-dziecka
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Przykładem ciekawie zorganizowanych półkolonii jest Summer Camp w Holiday Inn Warszawa Józefów. Dziecko może być pod opieką wykwalifikowanych opiekunów w godzinach 10:00 – 16:00 przez 5 dni w tygodniu. Animatorzy zadbają o interesujące zajęcia i edukacyjne zabawy, dziecku zostanie również zapewnione całodzienne wyżywienie. I to wszystko tylko 150 zł / dzień lub przy płatności od razu za 5 dni – 675 zł / całość.

 

Holiday Inn Warszawa Józefów to wielokrotnie nagradzany, 4-gwiazdkowy hotel mieszczący się zaledwie 4 km od granicy ze wschodnią Warszawą, a jednocześnie nad rzeką Świder, w malowniczym Mazowieckim Parku Krajobrazowym . Na terenie hotelu znajdują się takie atrakcje, jak park linowy, pole golfowe, minigolf oraz basen z jacuzzi i saunami. W okolicy znajduje się sporo atrakcji, które dzieci mogą zobaczyć w ramach zajęć półkolonijnych, np. rezerwat Na Torfach w Otwocku lub rezerwat Świder.

Hotel jest miejscem przyjaznym matce i dziecku. A jeśli Wy – rodzice – będziecie chcieli przy okazji się zrelaksować, możecie skorzystać z centrum SPA na miejscu lub z oferty noclegowej hotelu.

Summer Camp w Holiday Inn Warszawa Józefów

  • codzienne ciekawe zajęcia rekreacyjne i atrakcje dla dzieci – w godzinach 10:00 – 16:00, zgodnie z grafikiem zajęć: zabawa na polu golfowym i minigolfie, park linowy, tenis, basen i mnóstwo innych kreatywnych zajęć,

  • codzienna opieka wykwalifikowanych animatorów,

  • codzienne wyżywienie (przekąska śniadaniowa, obiad oraz podwieczorek),

  • przy większej ilości chętnych dzieci istnieje możliwość organizacji transportu dzieci (za dodatkową opłatą).

Więcej szczegółów tutaj >>> KLIKNIJ!

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent