Weleda
Weleda Baby

Zadbaj o dłonie swojej rodziny od Święta i na co dzień.

Zadbaj o dłonie swojej rodziny od Święta i na co dzień.
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑

Święta kojarzą nam się przede wszystkim z radosnym i błogim czasem spędzonym w gronie rodziny i przyjaciół, na zabawach z pociechami, z unoszącym się wokoło zapachem piernika i mandarynek. Do tej przyjemnej bożonarodzeniowej rutyny coraz częściej dołącza też tradycja przystrajania domów, w której chętnie uczestniczą także dzieci. Możemy obserwować domowe zakątki, w których gości już nie tylko choinka, ale także pełno kolorowych lampek, figurek reniferów i obowiązkowo – Świętego Mikołaja! Ważne by było radośnie i kolorowo, a każdy element przenosił nas i dzieci do zaczarowanej, świątecznej krainy. Marka Luksja sprawiła, że przychodzi do z łatwością – z okazji Świąt stworzyła limitowaną edycję mydeł, która zabierze nas w magiczny świat, a przy okazji pomoże zadbać o dłonie całej rodziny.

Zanim zasiądziemy do wigilijnej kolacji i będziemy mogli delektować się pysznymi potrawami, a dzieci rozpakują świąteczne prezenty, czeka nas wir świątecznych przygotowań. Trzeba pomyśleć o wszystkim – odpowiednio wcześniej kupić prezenty dla całej rodziny, odznaczyć wszystkie punkty z długiej listy zakupów spożywczych i zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby. Zaczynamy oczywiście od przystrojenia domu, w czym chętnie pomogą nam dzieci, żeby bożonarodzeniowy klimat mógł jak najdłużej cieszyć nasze oczy – kiedy w salonie stanie choinka, a pod nią góra prezentów, warto zadbać o szczegóły, które będą dopełniać bożonarodzeniowy nastrój. Odpowiedni klimat w kuchni i w łazience zapewni limitowana edycja świątecznych grafik na mydła w płynie od marki Luksja – renifer i Święty Mikołaj, spoglądające na nas z etykiet, na pewno spodobają się najmłodszym członkom rodziny!

Ostatni etap – przygotowanie tradycyjnych potraw – to największe wyzwanie. Staramy się nie tylko sprostać kulinarnym wymaganiom całej rodziny, ale w międzyczasie zapanować nad chaosem w kuchni, co oznacza przede wszystkim niekończące się zmywanie góry naczyń. W zmywanie garnków i chochelek warto zaangażować dzieci – przede wszystkim nauczą się porządku, a ponadto poczują się przydatne podczas świątecznych przygotowań. Kiedy uporamy się z piętrzącym się stosem naczyń, warto pomyśleć nie tylko o swoich dłoniach, ale i delikatnych dłoniach naszych pociech i sięgnąć po kremowe mydło od marki Luksja. Przyniesie ono ulgę naszej skórze po wielogodzinnej walce z naczyniami, będzie też idealnym elementem codziennej pielęgnacji dla całej rodziny.

Marka Luksja stworzyła z okazji Świąt kolekcję mydeł do rąk, ozdobionych wyjątkowymi etykietami, które pozwolą całej rodzinie przenieść się w magiczną krainę Bożego Narodzenia. Nasze pociechy na pewno zachęci do mycia rąk Mikołaj przyjaźnie zerkający z kremowego mydła o zapachu Rose Petals & Milk Proteins, a jeżeli zawsze marzyły o podróży zaprzęgiem Rudolfa, idealnym wyborem będzie mydło o zapachu Linseed & Rice Milk. Natomiast, dzięki serii miejskiej mydeł Luksja, o zapachach Olive & Yoghurt oraz Cotton Milk & Vitamis, my będziemy mogli przenieść się na chwilę w beztroską krainę, pokrytą lekkim śnieżnym puchem.

Wszystkie mydła Luksja Creamy zawierają pielęgnacyjny kompleks, który zapewni uczucie gładkiej i delikatnej skóry, a zawarty w nich pantenol zadba o skórę. Mydła są testowane dermatologiczne oraz przeznaczone do każdego rodzaju skóry. Więcej informacji o produktach można znaleźć na stronie www.luksja.pl.

 

 

 

 

 

Materiał promocyjny

256 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent