Za rękę z gwiazdami!

Już 1 kwietnia piłkarską Reprezentację Polski podczas meczu Polska-San Marino wyprowadzi drużyna PSP im. Armii Krajowej w Gielniowie. To niezwykłe wyróżnienie jest nagrodą za udział w konkursie towarzyszącemu rejestracji do Orange Cup XIV Turnieju im. Marka Wielgusa.

Konkurs „Wyprowadź Reprezentację Polski” skierowany był do drużyn zgłaszających się do rozgrywek Orange Cup czternastej edycji Turnieju im. Marka Wielgusa. Drużyna z Gielniowa przysłała najciekawszą pracę konkursową. W nagrodę dzieci wyprowadzą na boisko Polską Reprezentację Piłkarską i obejrzą na żywo mecz eliminacyjny do MŚ Polska-San Marino.
– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to właśnie nasza praca została uznana za najlepszą. Ta nagroda, możliwość poprowadzenia polskiej drużyny jest dla nas niewątpliwym wyróżnieniem, a dla młodych zawodniczek z drużyny spełnieniem marzeń o spotkaniu z piłkarskimi idolami – mówi Bartosz Babicki, trener.

Praca konkursowa, w której zostało przedstawionych 5 zasad fair play oraz hasło propagujące ideę GRAM FAIR w dojrzały, ciekawy i radosny sposób przedstawiała fakt czym dla dzieci jest postawa fair-play.

Orange Cup to wspaniała impreza, od najmłodszych lat kształtująca właściwe postawy wśród młodych zawodników i zawodniczek. Dzieciaki są dumne, że grają w turnieju który umożliwia im poznanie piłkarskich idoli. Ważna jest także możliwość poznania innych drużyn w sportowej rywalizacji, co bezpośrednio wpływa na motywację do dalszych treningów, jak również na późniejsze wyniki – dodaje trener Babicki. 

Drużyna PSP im. Armii Krajowej w Gielniowie w Turnieju im. Marka Wielgusa gra pierwszy raz. Największym do tej pory osiągnięciem drużyny była wygrana w powiatowych mistrzostwach halowej piłki nożnej 11-latków. Od kilku dni jednak tym najcenniejszym trofeum jest przyznana w naszym konkursie nagroda główna. 

Orange Cup to już czternasta edycja Turnieju im. Marka Wielgusa. Na najlepsze drużyny oprócz tytułu Mistrza Polski Jedenastolatków czeka wyjazd na mecz eliminacyjny do MŚ Czechy-Polska do Pragi. 
Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są tylko do 20 kwietnia, przez formularz zgłoszeniowy na www.orangecup.pl .

Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem Orange.

Polecamy również Orange Cup – najlepsi młodzi piłkarze zagrają w Mońkach!  oraz O Kamilce i o piłce…

Autor tekstu : KW

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:piłka