Za rękę z gwiazdami!

Za-rękę-z-gwiazdami
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Konkurs „Wyprowadź Reprezentację Polski” skierowany był do drużyn zgłaszających się do rozgrywek Orange Cup czternastej edycji Turnieju im. Marka Wielgusa. Drużyna z Gielniowa przysłała najciekawszą pracę konkursową. W nagrodę dzieci wyprowadzą na boisko Polską Reprezentację Piłkarską i obejrzą na żywo mecz eliminacyjny do MŚ Polska-San Marino.
– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to właśnie nasza praca została uznana za najlepszą. Ta nagroda, możliwość poprowadzenia polskiej drużyny jest dla nas niewątpliwym wyróżnieniem, a dla młodych zawodniczek z drużyny spełnieniem marzeń o spotkaniu z piłkarskimi idolami – mówi Bartosz Babicki, trener.

Praca konkursowa, w której zostało przedstawionych 5 zasad fair play oraz hasło propagujące ideę GRAM FAIR w dojrzały, ciekawy i radosny sposób przedstawiała fakt czym dla dzieci jest postawa fair-play.

Orange Cup to wspaniała impreza, od najmłodszych lat kształtująca właściwe postawy wśród młodych zawodników i zawodniczek. Dzieciaki są dumne, że grają w turnieju który umożliwia im poznanie piłkarskich idoli. Ważna jest także możliwość poznania innych drużyn w sportowej rywalizacji, co bezpośrednio wpływa na motywację do dalszych treningów, jak również na późniejsze wyniki – dodaje trener Babicki. 

Drużyna PSP im. Armii Krajowej w Gielniowie w Turnieju im. Marka Wielgusa gra pierwszy raz. Największym do tej pory osiągnięciem drużyny była wygrana w powiatowych mistrzostwach halowej piłki nożnej 11-latków. Od kilku dni jednak tym najcenniejszym trofeum jest przyznana w naszym konkursie nagroda główna. 

Orange Cup to już czternasta edycja Turnieju im. Marka Wielgusa. Na najlepsze drużyny oprócz tytułu Mistrza Polski Jedenastolatków czeka wyjazd na mecz eliminacyjny do MŚ Czechy-Polska do Pragi. 
Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są tylko do 20 kwietnia, przez formularz zgłoszeniowy na www.orangecup.pl .

Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem Orange.

Polecamy również Orange Cup – najlepsi młodzi piłkarze zagrają w Mońkach!  oraz O Kamilce i o piłce…

Autor tekstu : KW

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent