Ubranka dla dzieci z napisami – pozytywna energia przy każdym spojrzeniu

Ubranka dla dzieci z napisami – pozytywna energia przy każdym spojrzeniu

Kto powiedział, że najlepszym wyborem spośród ubrań dla dziewczynek będą różowe sukienki, a dla chłopców moro? Na pewno nie polska marka Endo! Jej ubrania dla dzieci z napisami podobają się i dzieciom, i dorosłym, a kreatywne hasła pobudzają wyobraźnię, dodając pozytywnej energii nie tylko tym, którzy je noszą.

Moda z charakterem

Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym szybko przekonują się, że to, w co ubrane jest dziecko, jest dla niego bardzo ważne. Strój ma podobać się nie tylko temu, kto go nosi, ale i rówieśnikom. Zabawne napisy pozwalają najmłodszym wyrazić siebie, swój indywidualny styl i pozytywne nastawienie, ale także poprawiają nastrój. Bo nie można nie uśmiechnąć się do siebie samego, widząc w lustrze modne, kolorowe ubranie, które ma na dodatek zabawny napis, oddający indywidualne poczucie humoru. To szczególnie ważne dla dzieci w wieku szkolnym i starszych przedszkolaków, które potrafią już czytać. Nie sposób też nie uśmiechnąć się (choćby w myślach) do malucha w ubraniu dla dzieci z napisami.

 

Na dobry (chłodny) dzień

W chłodne dni do przedszkola i do szkoły jako okrycie wierzchnie narzucone na koszulkę najlepiej sprawdzają się bluzy i bluzki z długim rękawem. W ofercie Endo są wśród nich także tego typu ubrania dla dzieci z napisami, które poza swoją praktyczną funkcją mają super moc wywoływania uśmiechu na twarzy i dodawania energii. Pozytywnej siły do działania od samego rana chłopcu doda bluza z napisem „wyżej, szybciej, dalej”. Małemu sportowcowi do twarzy będzie w bluzce z hasłem „najlepsza zabawa w szkole to strzelać gole” czy „bramki są dwie a mistrz jest jeden”. Małej księżniczce spodoba się taliowana bluzka z falbankami i tekstem: „niech cieszy oczy ten widok uroczy”. Fankom prehistorii w oko wpadną napisy „wróżkozaur” czy „kotozaur” a fanom – „ninjozaur”. Wszystkie opisane modele i wiele więcej można znaleźć tu: https://endo.pl/bluzki-dla-dzieci i https://endo.pl/bluzy-dla-dzieci.

 

23-2

Dla najmłodszych

Co prawda kilkutygodniowy czy kilkumiesięczny maluszek sam jeszcze długo nie przeczyta tekstu na body czy pajacu, ale to nie znaczy, że zabawny napis nie wywoła uśmiechu na twarzy (często zmęczonej nocnym wstawaniem) mamy czy taty. Bo czy jest coś, co lepiej dodaje energii i poprawia humor, niż maluszek w ubraniu dla dzieci z napisami takimi jak „usypiam na raty w ramionach mamy i taty”, „ostatni czysty bodziak”, „rosnę do przytulania” czy „dla mamy króliczek, dla mamy królewna”?!  Takie ubranie dla dzieci z napisami sprawdzi się świetnie także jako prezent na baby shower czy inną okazję dla świeżo upieczonych rodziców. Endo stawia na oryginalność i zabawę słowem, projektując ubrania dla dzieci z napisami, spośród których z łatwością można wybrać ciekawe stroje dla każdej pociechy, niezależnie od jej wieku.

niemowlę w body z napisem Ostatni czysty bodziak
Materiał promocyjny
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:modapolecamyubrania