Ubieranki – wycinanki i kolorowe puzzle

Ubieranki wycinanki dla dzieci do druku

Dzieciaki! Czy widzieliście już nasze ubieranki – wycinanki i puzzle? Jeśli domowe zabawki i układanki odrobinę Wam się znudziły, zapraszamy do naszego działu kolorowanek. Czekają tam zupełnie nowe atrakcje dla dziewczynek i chłopców. Te pierwsze na pewno z radością pięknie ubiorą, wycięte wcześniej, postacie lalek, a panowie pomogą w wycinaniu i układaniu puzzli.

Pomysły zabaw, które proponujemy różnią się od zabawek kupionych w sklepie. Przede wszystkim są… bezpłatne:) Oprócz tego uświadamiają dzieciom, że przygotowywanie do zabawy również może być świetną… zabawą. Ponadto skupiają uwagę i pamięć, rozwijają spostrzegawczość, dokładność i zdolności manualne.

Ubieranki – wycinanki to gotowe do wydruku obrazki z ubrankami, które spodobają się wszystkim dziewczynkom. Wystarczy wydrukować laleczkę, wyciąć ją z papieru i ubrać w dowolny strój! Wśród ubieranek są propozycję ubrań na spacer i na dłuższą wędrówkę. Są stroje w sam raz do zabawy i takie na elegancki bal.

Zapraszamy! Ubieranki wycinanki  

 

Jeśli dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z puzzlami, ktoś starszy będzie musiał Wam pomóc w wycinaniu elementów.  Jeżeli praca z nożyczkami nie jest Wam obca – doskonale sobie poradzicie! Żeby bawić się w układanie wystarczy wydrukować obrazki o różnych stopniach trudności, wyciąć i układać, układać, układać.

Zapraszamy! Puzzle wycinanki dla dzieci 

 

Nie zapominajcie także o sześciuset gotowych do druku malowankach dla dzieci.

Zapraszamy do działu kolorowanek online

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie