z angielskim przez świat krzyżówki dla dzieci

Z angielskim przez świat. Krzyżówki ze słowniczkiem. Recenzja książki

Każdy rodzic wie, że programowe lekcje angielskiego w szkole to za mało, by biegle posługiwać się tym językiem. Na początku za mało, bo dzieci co roku powtarzają ten sam zestaw słówek. Później za mało, bo nauczyciele wymagają więcej, niż dzieci są w stanie przyswoić na lekcji. Dlatego lubimy sięgać po pomoce, które w przyjemny sposób wspierają naukę języków obcych w domu.

Więcej
Wakacje u dziadków książka dla dzieci

Wakacje u dziadków. Recenzja książki

Magdalena Zarębska to autorka, która kojarzy nam się z prostymi, klasycznymi historiami. Tu, nic Was nie zaskoczy… choć możliwe, że zaskoczy Was fakt, jak bardzo można się zaczytać w tych codziennych dziecięcych przygodach.

Więcej
Myzka Hania recenzja książki dla dzieci

Myszka Hania. Recenzja książki

W przygodach myszki Hani niejeden maluch zobaczy samego siebie. To pełne ciepła opowiadanie, w którym znajdziemy całą paletę dziecięcych emocji. Nawet najmniejsze myszki kiedyś dorastają – głosi jeden z rozdziałów.

Więcej
Zarządzanie marzeniami Michał Zawadka książka dla dzieci

Zarządzanie Marzeniami. Recenzja książki Michała Zawadki

„Zarządzanie Marzeniami” to książka cenionego mówcy motywacyjnego Michała Zawadki. Choć szerokim łukiem omijam wszelkich coachów i managerów, którzy chcą porządkować moje życie, to do książki warto zajrzeć i ocenić samemu, które wskazówki warto włączyć w dziecięce życie. Dopiero po lekturze „Zarządzania marzeniami” pomyślałam o tym, że każdy rodzic jest dla swojego dziecka pierwszym i najważniejszym […]

Więcej