UD

Rewolucja w przewożeniu dzieci w samochodzie! Foteliki Maxi-Cosi z technologią SlideTech™

Foteliki Maxi-Cosi z technologią SlideTech
📖 Czyta się średnio w 4 min. 🕑
W życiu każdego rodzica przychodzi moment, gdy musi stanąć przed wyzwaniem związanym z przewożeniem swojego malucha samochodem. Wybór odpowiedniego fotelika samochodowego to decyzja na lata. Warto więc poświęcić czas by poznać najlepsze rozwiązania. Tym bardziej, że dzisiaj nie chodzi już tylko o komfort dziecka, ale również rodziców.

Czy marzyliście kiedyś o tym, żeby instalacja fotelika w aucie była prostsza? Czy codzienne wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika może być bardziej komfortowe? Przygotujcie się na prawdziwą rewolucję! Oto rozwiązanie pozwalające na przewożenie dzieci w samochodzie w nowym, komfortowym wydaniu. Dla dzieci i rodziców.

Nadwyrężone plecy i boląca głowa – skąd my to znamy?

Pomimo stale poprawiającej się technologii, wielu rodziców nadal ma trudności z zamocowaniem i zabezpieczeniem fotelików samochodowych. Czy wiesz, że wg. badań 90%* rodziców ma trudności z sadzaniem i wyjmowaniem z auta dzieci w wieku 0-4 lat? Nurkowanie w samochodzie, żeby założyć fotelik i kolejno umieścić i zapiąć w nim dziecko wiąże się z ogromną niewygodą – bólem pleców, a często również uderzaniem głową o ramę samochodu. Szczególnie trudne jest umieszczenie dziecka w foteliku, kiedy przestrzeń jest ograniczona. Mniejsze samochody miejskie, czy ciasne parkingi nie sprzyjają wygodzie, co często prowadzi również do frustracji naszego malucha.

Rewolucja na horyzoncie – Technologia SlideTech™ od Maxi-Cosi

Ale nie martwcie się. Maxi-Cosi ma dla Was odpowiedź. To nowoczesna technologia SlideTech™. Na czym ona polega? To proste! Ta technologia pozwala na wysunięcie fotelika z samochodu na bazie ISOFIX. Wszystko to można zrobić jedną ręką. Bez obciążania pleców i uderzania głową o ramę auta. To zdecydowanie ułatwia życie rodziców i sprawia, że wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika staje się bezstresowe i łatwe.

 

Foteliki Maxi-Cosi z technologią SlideTech

 

Nowe produkty Maxi-Cosi z technologią SlideTech™

Maxi-Cosi wprowadza właśnie na rynek linię nowych produktów wykorzystujących technologię SlideTech™. Baza FamilyFix 360 Pro jest kompatybilna z różnymi modelami fotelików Maxi-Cosi: Pebble 360 Pro, Pearl 360 Pro oraz Coral 360. Każdy z tych fotelików posiada unikalne funkcje, które odpowiadają na różne potrzeby rodziców i dzieci. W przypadku niemowląt, maluchów i starszych dzieci foteliki pomagają również w utrzymaniu prawidłowej pozycji ciała dzięki możliwościom regulacji kątów odchylenia nawet do pozycji leżącej i dzięki zastosowanej dodatkowej ochronie bocznej minimalizują możliwość urazów podczas ewentualnej kolizji, czy wypadku.i zapobiegają urazom podczas ewentualnej kolizji czy wypadku. Ważne jest również to, że foteliki te rozkładają się ułatwiając prawidłową pracę jelit i oddychanie. Absolutnie wyjątkowe na rynku jest to, że Maxi-Cosi proponuje technologię SlideTech™ już dla pierwszego fotelika dla niemowląt. Jest to szczególnie istotne w okresie po porodzie, gdy organizm mamy wraca do formy i niezmiernie istotne jest aby nie nadwyrężać pleców przy wkładaniu i wyjmowaniu dziecka z fotelika. Foteliki posiadają certyfikat AGR, który świadczy o tym, że są przyjazne dla pleców rodziców, jak i niemowląt.

Komu najlepiej służy technologia SlideTech™?

Dzięki technologii SlideTech™, foteliki Maxi-Cosi nie tylko obracają się, ale także wysuwają w kierunku rodziców z samochodu, co ułatwia umieszczenie i zabezpieczenie dziecka. Proces ten jest prosty, szybki i łatwy, a przede wszystkim – bezpieczny, bo daje większą pewność, że dzieci zostały prawidłowo zapięte w foteliku. Foteliki z technologią SlideTech™ umożliwiają lepszy kontakt wzrokowy między rodzicem a dzieckiem, a także umożliwiają dziecku spokojny sen podczas jazdy samochodem. Technologia ta najlepiej posłuży rodzicom, a przede wszystkim mamom. Przez pierwsze lata życia dzieci bardzo szybko rosną i przybierają na wadze. Ułatwienia, które daje technologia SlideTech™ wpływają na zdrowie kręgosłupa i ogólny dobrostan rodziców i dziecka.

Premiera w sklepie TOMI

Chcecie doświadczyć na własne oczy tej rewolucyjnej technologii? Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia sklepu z fotelikami samochodowymi TOMI w Warszawie. Będziecie mieli okazję zobaczyć i dotknąć nowych fotelików Maxi-Cosi z technologią SlideTech™. Możecie też porozmawiać z naszymi ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania oraz dopasują fotelik do auta.Będzie to fantastyczna okazja do poznania nowej linii fotelików samochodowych z technologią SlideTech™ i przekonania się, jak mogą one ułatwić Wam życie. Zobaczycie sami, jak łatwo możecie zabezpieczyć swoje dziecko w foteliku i cieszcie się komfortem podróżowania z Maxi-Cosi. Do zobaczenia!

* Badania przeprowadzone przez Dorel Juvenile Group, Inc.

 

566 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent