Prasowanie parą. Czy warto mieć steamer?

Prasowanie parą. Czy warto mieć steamer?

Masz dość prasowania? Wymień żelazko na steamer. W ten sposób oszczędzisz czas, poświęcany na wykonywanie codziennych obowiązków. Co więcej, przy pomocy prasowacza parowego odświeżysz zabawki i maskotki, a także pozbędziesz się roztoczy. To urządzenie, które sprawdzi się w każdej rodzinie z dziećmi!

Masz już dosyć wyciągania deski do prasowania? Mimo starań, koszule i sukienki nadal nie wyglądają perfekcyjnie? Zastanawiasz się, jak pozbyć się przykrych zapachów. Jeśli tak, to prasowacz to coś dla Ciebie. Co więcej, to urządzenie pomoże również w tym, by przedmioty otaczające Twoje dziecko były czystsze i bardziej przyjazne dla zdrowia.

Prasowacz w rodzinie z dziećmi – Twój pomocnik w codziennych obowiązkach

Prasowacz parowy to idealny sposób na to, jak w kilka minut doprowadzić ubrania do idealnego stanu. Dzięki niemu łatwo odświeżysz sukienki, garnitury oraz inne części garderoby. Wystarczy rozwiesić je i przejechać w pobliżu materiału dyszą steamera. Cały zabieg trwa tylko kilka minut, a jego efekty są naprawdę bardzo dobre. Ponadto para o bardzo wysokiej temperaturze zabija nieprzyjemne zapachy oraz odkaża odzież, co jest szczególnie ważne w dobie pandemii. Steamer jednak to nie tylko prasowanie. To również urządzenie ułatwiające mycie i czyszczenie. Para doskonale usuwa zabrudzenia i dezynfekuje, dlatego nadaje się do mycia kuchni i łazienki. Pozwala oczyścić powierzchnie szklane, płytki oraz ceramikę i metal. Sympatycy cukiernictwa wykorzystają steamer parowy również jako narzędzie, pozwalające nabłyszczać torty pokryte masą cukrową.

 steamer

Steamer – pomoc w walce z alergią

Jesteś rodzicem alergika? A może sam jesteś uczulony na roztocza? Steamer parowy to urządzenie, które pozwoli Ci się pozbyć tych niepożądanych drobnoustrojów. Para skutecznie je unieszkodliwia. Prasowacz możesz wykorzystać do odkażenia pościeli, tapicerowanych mebli, poduszek, zasłon, a nawet pluszowych zabawek. Co więcej, parą wyczyścisz również inne zabawki z dziecięcego pokoiku, a nawet sprawisz, że meble i dywaniki staną się bezpieczniejsze dla zdrowia młodego człowieka. Z prasowaczem parowym nie będziesz się też dłużej męczyć z monotonnym prasowaniem dziecięcych ubranek. Dzięki steamerowi bardzo szybko sprawisz, by były miękkie i sterylne.

Jaki prasowacz wybrać? – polecamy model F-1500, angielskiej marki Fridja, czyli prasowacz ze stopą żelazka

Oferta prasowaczy parowych jest bardzo szeroka. Od małych urządzeń podróżnych, które bez problemu mieszczą się w walizce, po duże steamery przemysłowe, mogące pracować efektywnie przez wiele godzin. Jaki model najlepiej sprawdzi się w domu? Polecamy steamer wielofunkcyjny, który znajdzie szereg zastosowań. Takim urządzeniem jest Fridja 1500, a właściwie to jej dwa modele – biały New York i czarny London, przeznaczone do prasowania w pionie. Oba urządzenia charakteryzują się wysoką mocą wyrzutu pary i doskonale nadają się do prasowania i dezynfekcji. Ich ogromną zaletą jest duża liczba akcesoriów. Wśród nich z pewnością warto wymienić stopę żelazka, która pomoże usunąć największe zagniecenia. Co więcej, stopa dostępna jest również z nakładką z włosiem, przeznaczoną do modelowania tkanin. Dodatkowo Fridja wyposażona jest w specjalną, mocną i sztywną tkaninę, która ułatwia prasowanie w pionie.

 

Materiał promocyjny

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:polecamyw domu