Praktyczny dodatek, którego nie może zabraknąć w Twoim domu. Postaw na spersonalizowany kalendarz!

Praktyczny dodatek, którego nie może zabraknąć w Twoim domu. Postaw na spersonalizowany kalendarz!
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑
Aranżując dom czy mieszkanie, należy zadbać nie tylko o meble czy dodatki, ale też wybrać praktyczne rozwiązania i tutaj na uwagę zasługuje kalendarz. Jednak nie mamy na myśli zwykłego modelu, lecz taki spersonalizowany, który możecie zaprojektować od A do Z.

Kalendarz rodzinny – praktyczny i stylowy

Organizacja życia rodzinnego bywa trudna i to nie tylko wtedy, gdy ma się dzieci. Również bezdzietni małżonkowie mają wiele spraw do załatwienia, szczególnie gdy pracują dużo. W jednym i drugim przypadku należy zadbać o lepsze uporządkowanie swoich spraw i tutaj niewątpliwie sprawdzi się kalendarz rodzinny. Można go określić mianem praktycznego, a zarazem stylowego. Taki kalendarz wyróżnia fakt, że jest spersonalizowany. Na każdej karcie możecie umieścić inną fotografię przedstawiającą członka rodziny bądź po prostu zdjęcia rodzinne. Do wyboru są dwa formaty, zarówno A3, jak i A4. Taki kalendarz ma sporo miejsca na zapiski. Możecie np. podzielić daną przestrzeń na kolumny, które następnie zatytułujecie imionami członków rodziny. W każdej kolumnie możecie wpisywać zadania danego domownika. Dzięki temu nikt nie zapomni o swoich obowiązkach. Kalendarz jest niewątpliwie bardzo pomocny w organizacji domu i tworzeniu harmonogramu. Jednocześnie możecie go wspólnie i to całą rodziną zaprojektować od A do Z. Możecie wykorzystać kreator online. W tym przypadku nie musicie nawet instalować programu projektowego. Możecie również wybrać inną opcję i zdecydować się na program dostępny na stronie: https://www.cewe.pl/.

Pomysł na prezent, który zachwyci

Jeżeli zastanawiacie się, co kupić bliskiej Wam osobie na urodziny, a jednocześnie nie chcecie, by prezent był pospolity, to mamy dla Was świetny pomysł. Warto zdecydować się na kalendarz urodzin. Co istotne, możecie zamówić go od dowolnego miesiąca początkowego. Wyróżnia go również nowoczesny design. Sami możecie wybrać zdjęcia i sprawić, że kalendarz zyska unikalny i niepowtarzalny charakter. Jednocześnie również w tym przypadku macie dwa formaty do wyboru, a więc A3 i A2. Kalendarz drukowany jest na matowym papierze o wysokiej gramaturze. Jego powierzchnia jest jedwabista i gładka. Można na niej bez problemu pisać. Na kalendarzu można robić notatki, ale i zaznaczać najważniejsze daty. Dzięki temu nie musicie obawiać się, że o czymś zapomnicie. Kalendarz urodzin również możecie samodzielnie zaprojektować, wykorzystując Wasze ulubione zdjęcia. Dzięki temu kalendarz będzie nie tylko praktyczny, ale też będzie doskonałą dekoracją ściany w salonie, sypialni, czy w gabinecie. Wyposażony jest w praktyczny uchwyt. Dzięki temu można bardzo szybko i łatwo zawiesić go na ścianie.

Spersonalizowany kalendarz – idealny wybór dla wszystkich

Spersonalizowany kalendarz to świetny dodatek do domu czy mieszkania, a także do biura. Powinny zdecydować się na niego wszystkie osoby, które cenią praktyczne dodatki, a przy tym chcą polepszyć swoją organizację życia i pracy. Zapisując informacje w kalendarzu nie musicie obawiać się, że o czymś zapomnicie, czy to o urodzinach bliskiej osoby, czy też pracy, którą macie do wykonania. Zdecydowanie łatwiej i lepiej zorganizujecie swój czas. Kalendarz można łatwo i szybko zamówić, a przy tym czas oczekiwania na gotowy produkt nie jest długi. Możecie być dumni z praktycznej dekoracji ściany, którą samodzielnie przygotowaliście.

Artykuł sponsorowany

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent