Trzecia edycja konkursu Edukacja Ekologiczna jest sztuka

Ogród zoologiczny Safari Borysew

phpThumb_generated_thumbnail
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑

Tutaj z bliska zobaczysz piękne białe lwy oraz ich najmłodsze potomstwo – drapieżne, 5 miesięczne kociaki Laari i Leo. Spotkasz niezwykle uroczą fokę szarą – Dawida, zaobserwujesz jak przebiega jego współpraca z opiekunami podczas pokazowego karmienia opartego na treningu medycznym. Odwiedzisz rodzinę surykatek, obejrzysz małpy i lemury Katta pochodzące Madagaskaru. Zachwycą Cię przyjacielskie żyrafy i wielbłądy.

W świecie egzotycznych zwierząt zaobserwujesz między innymi stada zebr, żyrafy, bawoły, antylopy i wielbłądy. Na wielu przestronnych wybiegach dostrzec można biegające za matkami maluchy. To najlepszy dowód na znakomite samopoczucie podopiecznych zamieszkujących Ogród Zoologiczny.

Najgroźniejsze gatunki z rodziny kotowatych, niezwykle rzadkie białe tygrysy, serwale oraz drapieżna puma, zamieszkują wybiegi oddzielone od zwiedzających bezpieczną szybą. Wybiegi z białymi kangurami oraz zwierzętami Ameryki Południowej – alpakami, strusiami, tapirem i marami patagońskimi – wszystko to na wyciągnięcie ręki w Zoo Safari Borysew!

Możesz wyruszyć na pieszą wyprawę albo razem z przyjaciółmi wskoczyć do wagonika Zoo kolejki. W obu przypadkach konieczna będzie opieka przewodnika, który opowie o zwierzętach i udzieli odpowiedzi na najbardziej podchwytliwe pytania.
Wiedzę zdobędziesz również na zajęciach, pod okiem wykwalifikowanych pedagogów, którzy przekażą informacje w czasie kreatywnej zabawy. Nowoczesne pomoce dydaktyczne, znakomita atmosfera i innowacyjny sprzęt – wszystko to gwarantuje nauczanie na najwyższym poziomie.

Po trudach wyprawy, przed kolejnymi przygodami, posilisz się i odpoczniesz w strefie relaksu. Skosztujesz wyśmienitych potraw nie tylko w Grill barze ale również kuchni plenerowej, gdzie powstają ekologiczne dania z lokalnych surowców. Aromatyczna kawa podawana w lunch barze, będzie znakomitym uzupełnieniem do pysznych słodkości serwowanych w kawiarni. Ciepła atmosfera i obsługa wysokiej jakości gwarantuje mile spędzony czas.

Na dzieci czekają wymarzone szaleństwa w figlarni. Pod bacznym okiem opiekunów wskoczą do wesołego świata zabawy. Najmłodsi mogą rozwijać swoje umiejętności jeździeckie w czasie przejażdżki na kucykach w mini Zoo. Tam również istnieje możliwość spotkania przyjaznych, bezpiecznych w kontakcie gatunków zwierząt – kóz miniaturowych, owieczek, osiołków i wielu innych.

A to jeszcze nie wszystko! Na terenie Ogrodu Zoologicznego znajduje się również kino Cinecoaster 7D, w którym przeżyjesz „Atak rekina” lub odkryjesz „Tajemnicze podziemie”. W świat zmysłowych doznań przeniesie Cię technologia najnowszej generacji, przeżyjesz niezapomniane chwile!

Zoo Safari Borysew to idealne miejsce do organizacji ciekawych eventów skrojonych na miarę potrzeb klienta. Kompleks obiektów na terenie ogrodu, zaplecze gastronomiczne oraz wykwalifikowana obsługa umożliwiają przeprowadzenie różnego rodzaju imprez i spotkań plenerowych. Pikniki rodzinne, spotkania firmowe, uroczystości rodzinne – to tylko kilka propozycji. W Zoo Safari Borysew zrealizujesz swoje marzenia o wyjątkowym wydarzeniu i jego realizację powierzysz doświadczonemu zespołowi!
Zapraszamy.

 

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent