Na jak długo warto zamawiać catering dietetyczny? Tydzień, weekend czy cały miesiąc?

Na jak długo warto zamawiać catering dietetyczny? Tydzień, weekend czy cały miesiąc?
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑
Cateringu dietetycznego nie musisz zamawiać na cały miesiąc. Większość firm daje możliwość przetestowania pakietu przez krótszy okres – jeden dzień, weekend lub tydzień. Jest to świetny sposób na sprawdzenie jakości jedzenia i zdecydowanie, czy dane menu jest odpowiednie. Podpowiadamy, jaki catering dietetyczny opłaca się najbardziej.

Catering tygodniowy czy miesięczny?

Rozpoczynasz pracę nad sylwetką? W osiągnięciu celu pomogą dietetyczne posiłki dostarczone na wybrany przez Ciebie adres. Większość osób próbujących schudnąć poddaje się nie ze względu na trudy treningów, a czas potrzebny na planowanie i gotowanie zdrowych potraw. Bez odpowiedniego jadłospisu nie osiągniesz zadowalających efektów. Jeśli chcesz utrzymać motywację, lepiej postaw na dietę pudełkową.

Trudno zdecydować się na konkretną firmę cateringową, czytając jedynie opisy posiłków. Na papierze wszystko brzmi pysznie. Najlepszy jadłospis może okazać się klapą, jeśli kucharze nie będą korzystali ze świeżych, jakościowych produktów. Dlatego zanim zamówisz dietę pudełkową na miesiąc, skorzystaj z dni testowych.

Większość firm daje możliwość zamówienia cateringu na próbę w niższej cenie. Zazwyczaj oferta obejmuje jeden dzień. Jednak miej na uwadze, że zdarza się, że zestawy testowe przygotowywane są z innych składników niż standardowe jadłospisy. Po zamówieniu diety na dłuższy okres możesz doznać zawodu. Dlatego najlepiej poszukać firmy dającej większą elastyczność w kwestii obowiązywania diety. Zaufanie budzi możliwość zamówienia posiłków na tydzień lub dwa i ewentualnej zmiany rodzaju lub kaloryczności diety w trakcie trwania wykupionego planu.

Jaki catering dietetyczny wybrać?

Zanim oddasz swoje zdrowie i sylwetkę w ręce konkretnej firmy cateringowej, przetestuj kilka z nich. Wybór będzie łatwiejszy, kiedy zawęzisz obszar poszukiwań do stron oferujących opcję wypróbowania diety przez co najmniej tydzień. Godny polecenia jest catering dietetyczny, który zamówisz tutaj: https://www.wygodnadieta.pl/.

Daj sobie miesiąc lub dwa na testy. Warto porównać oferty droższe i tańsze. Przed wyborem cateringu tygodniowego poczytaj opinie poprzednich klientów lub skorzystaj z rekomendacji znajomych. Z pewnością znajdziesz smaczną dietę pudełkową, która uczyni odchudzanie dużo przyjemniejszym.

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Czy warto zamawiać catering dietetyczny na weekend?

Nie masz ochoty na testowanie firm cateringowych miesiącami? Skorzystaj z pojedynczych dni próbnych lub weekendów. Często na pierwsze zamówienie obowiązuje zniżka. Otrzymasz pełen zestaw posiłków, który pozwoli Ci stwierdzić, czy catering jest smaczny. Świetną opcją jest też zamówienie diety z możliwością zmiany jej rodzaju w trakcie trwania planu.

Dostawy diety pudełkowej możesz wyznaczyć na dni robocze lub cały tydzień. Polecamy drugą opcję, aby w weekendy nie kusiły Cię fast foody i słodycze. Oczywiście możesz pozwolić sobie na niewielkie grzeszki, jednak pamiętaj, że każdy z nich oddala Cię od celu. Warto wybrać jadłospis, w którym znajdziesz popularne dania w zdrowszej odsłonie. Zobaczysz, że słodycze bez cukru czy fit desery mogą być smaczne. Dobre firmy cateringowe współpracują z najlepszymi kucharzami i dietetykami. Często w diecie pudełkowej znajdziesz posiłki, których nie zrobisz samodzielnie w kuchni.

Jeśli lubisz i umiesz zdrowo gotować, w weekendy możesz oddać się tej przyjemności. W pozostałe dni, kiedy brakuje czasu, lepiej postawić na dietę pudełkową. Z pewnością znajdziesz ofertę cateringu dopasowaną do Twoich potrzeb.

Artykuł sponsorowany

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent