Mamo, czy pomyślałaś o wakacjach dla… siebie?

Mamo-czy-pomyślałaś-o-wakacjach-dla
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑
Podaruj sobie chwilę wolnego, zwłaszcza w wakacje. Wyskocz z koleżanką na kawę, wybierz się ze znajomymi do kina, pójdź sama na zakupy. Popraw sobie nastrój, odpoczywając w parku z książką lub jeżdżąc na rolkach. Zrób sobie przerwę. Pamiętaj, że szczęśliwa Mama to także szczęśliwe Dziecko.

Wie o tym Odeta Moro – Figurska, dziennikarka, prezenterka i producent programów telewizyjnych, która założyła Fundację Szczęśliwe Macierzyństwo. Na stronie fundacji jest napisane: Nie odkładajmy niczego na później. Ty nie odkładaj na później własnego odpoczynku. 

HulaLato to nic innego, jak wakacyjne przedszkole dla dzieci w wieku 3 do 12 lat. To tutaj na Twoje dziecko czekają specjalne atrakcje, dostosowane do jego grupy wiekowej, profesjonalni animatorzy przygotowujący zabawy oraz wykwalifikowane opiekunki.

Przedszkole Hulakula ma specjalny program edukacyjno – rozrywkowy, który sprawi, że Twoje dziecko spędzi czas ciekawie i aktywnie, a Ty będziesz mogła wtedy odpocząć, jak tylko będziesz miała ochotę.

Wg ankiety przeprowadzonej wśród mam, na pytanie dlaczego przychodzą na Place zabaw, ponad 60% odpowiedziało, że to ulubiony plac zabaw dzieci. Na tym placu działa letnie przedszkole, w którym możesz zostawić swoje Dziecko na 4 lub nawet na 8 godzin dziennie, kiedy tylko będziesz chciała.

W ramach programu edukacyjno – rozrywkowego Hulakula proponuje m.in. zajęcia plastyczne, takie jak np. robienie biżuterii, czy malowanie wielkoformatowe, projekcie filmów animowanych, zabawy w kalambury, zabawy taneczne, naukę tańca, warsztaty fotograficzne, naukę języka obcego (angielski, hiszpański, włoski, francuski) poprzez zabawę, zajęcia na świeżym powietrzu w ogrodach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, warsztaty geograficzno – przyrodnicze oraz wiele innych. Jesteś zainteresowana, czym jeszcze Twoje dziecko mogłoby się zająć podczas Twojego czasu wolnego?

Oferta letniego przedszkola:

Przyjdź do Hulakula, przekonaj się w Dniu Dziecka 01.06 – Dzień Otwarty na Placach Zabaw

Wejście za darmo

Pobyt 4- godzinny kosztuje tylko 29 zł, 8 -godzinny to wydatek rzędu 39zł. W ramach tej kwoty,poza opieką i programem edukacyjno – rozrywkowym, Twoje Dziecko ma zapewnione napoje oraz obiad – dodatkowo, przy pobycie dłuższym, podwieczorek. W przypadku wykupienia pobytu na kolejne 5 dni, możesz otrzymaćrabat w wysokości 10%. Jeżeli chcesz wykupic 10 dni pobytu, dostaniesz 20% upustu.

Przedszkole działa od 22 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 8 -17.

Hulakula przygotowała także pakiet rodzinny, czyli bilet wstępu na plac zabaw oraz godzinę gry bowling w cenie 55zł (poniedziałek – piątek) lub 80 zł (weekendy).Możesz także skorzystać z jednorazowych wejść,bez posiłków w cenie 20 (poniedziałek – piątek) lub 30 złotch (weekend).

Hulakula, ul. Dobra 56/66, Warszawa. telefon 22 55 27 401, 22 55 27 467

 

Autor tekstu : KW

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent