UD

Koncert Disney Księżniczki – wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny

Koncert Disney Księżniczki
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑
Najsłynniejsze księżniczki studia Walta Disneya ponownie w Polsce! W najbliższych tygodniach w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku odbędzie się aż siedem niezapomnianych spektakli muzycznych, które dostarczą masę wrażeń i wzruszeń zarówno najmłodszym, jak i tym nieco starszym fanom największych klasyków amerykańskiej wytwórni. Które ponadczasowe przeboje będziemy mogli usłyszeć podczas koncertów? Jacy artyści wcielą się w rolę kultowych postaci księżniczek Disneya?

Koncerty z serii Disney Księżniczki to interaktywne przedstawienia muzyczne, w których występują znane i uwielbiane postaci ze świata Walta Disneya – aktorki wcielają się w role słynnych księżniczek i wykonują ich najbardziej znane, kultowe piosenki. Spektakle te charakteryzują się również widowiskową oprawą – wykonawcy występują w klasycznych kostiumach na tle widowiskowej scenografii, niepozbawionej również efektów specjalnych. Aranżacjom muzycznym nie brakuje również odpowiedniej choreografii.

Ważną częścią koncertów Disney Księżniczki są również niezwykłe wizualizacje, przedstawiające sceny z oryginalnych filmów animowanych Disneya. Widzowie stają przed wyjątkową okazją do zobaczenia na żywo kolorowych i zapadających w pamięć aranżacji, śpiewając wspólnie z obecnymi na scenie aktorami. Warto przy tym podkreślić, że w repertuarze artystów nie zabraknie utworów pochodzących zarówno z niezapomnianych klasyków, jak i nieco nowszych produkcji.

Elsa, Mulan i Arielka na jednej scenie

Na organizowanych w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku koncertach wystąpią księżniczki z historii, które ukształtowały kolejne pokolenia fanów twórczości wytwórni Walta Disneya. Wśród odważnych, szlachetnych i wrażliwych na ludzką krzywdę księżniczek, które wystąpią na scenie podczas tegorocznych koncertów, znajdują się m.in. Elsa i Anna z „Krainy Lodu”, Tiana z „Księżniczki i Żaby” oraz tytułowe bohaterki „Meridy Walecznej” czy „Vaiany: Skarbu Oceanu”.

Rodzice, którzy zabiorą swoje dzieci na to niezwykłe show, z pewnością ucieszą się z możliwości usłyszenia na żywo nieco starszych klasyków – w przygotowanym repertuarze nie brakuje utworów z animacji „Pocahontas”, „Aladyn”, „Mulan”, „Mała syrenka” czy „Piękna i Bestia”. Wydarzenia, organizowane w ramach cyklu Disney Księżniczki 2023, to wyjątkowe doświadczenie dla całej rodziny przy dźwiękach uniwersalnych, ponadczasowych piosenek. Artystami wykonującymi największe szlagiery z wytwórni Disneya, są Sara James, Justyna Bojczuk, Zofia Nowakowska, Paulina Grochowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak oraz Marcin „Sosna” Sosiński.

Zamów bilety na koncert Disney Księżniczki

Koncerty Disney Księżniczki to seria spektakli, obejmuja występy w Warszawie (27-28.05, trzy koncerty), Wrocławiu (11.06, dwa koncerty) oraz Gdańsku (18.06, dwa koncerty). Bilety na wydarzenie zaczynają się od 119 złotych, a ulga w przypadku rodzinnych pakietów łączonych może wynosić od 10 do 30% – warto podkreślić, że dzieci do 3 lat mogą zostać zabrane na koncert za darmo. Nie zwlekaj – wejdź na stronę dystrybutora – https://www.ebilet.pl/ i zapewnij niezapomnianą zabawę sobie i swoim bliskim.

Artykuł sponsorowany

773 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent