Jak modnie ubrać chłopca w wieku szkolnym?

Moda nie jest zarezerwowana tylko dla dorosłych. Dzieci również mają prawo dobrze czuć się w swoich ubraniach i wyglądać ładnie. Dzisiejsi chłopcy w wieku szkolnym mają inne priorytety niż kiedyś - chcą oni nosić się modnie i nie odstawać od grupy. Może to stanowić spore wyzwanie dla rodzica, który często nie ma pojęcia o aktualnie panujących trendach. Na szczęście przychodzimy z pomocą i podpowiadamy, jak modnie ubrać chłopca do dziesiątego roku życia.
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Moda nie jest zarezerwowana tylko dla dorosłych. Dzieci również mają prawo dobrze czuć się w swoich ubraniach i wyglądać ładnie. Dzisiejsi chłopcy w wieku szkolnym mają inne priorytety niż kiedyś – chcą oni nosić się modnie i nie odstawać od grupy. Może to stanowić spore wyzwanie dla rodzica, który często nie ma pojęcia o aktualnie panujących trendach. Na szczęście przychodzimy z pomocą i podpowiadamy, jak modnie ubrać chłopca do dziesiątego roku życia.

W co ubrać chłopca do szkoły?

Wybierając ubrania dla dziecka w wieku szkolnym, przede wszystkim należy pamiętać o  jednej zasadzie: muszą być wygodne. Powinny mieć odpowiedni rozmiar i nie krępować ruchów naszej pociechy. Dodatkowym ważnym aspektem jest materiał, z którego wykonano ubranie. Jeśli uniemożliwi on swobodny przepływ powietrza lub będzie drapał, dziecko z pewnością odczuje duży dyskomfort w trakcie jego noszenia.

Ostatnimi czasy, w modzie dziecięcej prym wiodą ubrania z nadrukami. Sławne postacie z filmów i animacji Marvela, zabawne napisy czy wzory nawiązujące do elementów popkultury-  to tylko niektóre z propozycji. Nadruki są na tyle uniwersalne, że mogą znaleźć się praktycznie wszędzie: na koszulkach (https://mybaze.com/pl/t-shirty-i-koszulki-chlopiece/), spodniach, a także bluzach (https://mybaze.com/pl/bluzy-chlopiece/). Każdy chłopiec w wieku szkolnym powinien posiadać przynajmniej kilka egzemplarzy ubrań z ulubionymi ilustracjami. W połączeniu z klasycznymi spodniami – zarówno jeansami jak i dresami – oraz uniwersalnymi tenisówkami, stworzą idealną, modną stylizację dla dziecka na co dzień.

Jak ubrać dziecko zimą?

Dzieci bardzo często aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu, szczególnie zimą. Dlatego porządny ubiór dziecka zimą to podstawa, należy jednak zwrócić uwagę, aby nasza pociecha czuła się komfortowo i wystarczająco ciepło. O tej porze roku najlepiej jest ubierać dziecko na tzw. “cebulkę”- czyli warstwowo. Ale trzeba też wziąć pd uwagę aktualne warunki pogodowe. To one powinny warunkować to, w jaki sposób ubierać się wychodząc na dwór. Zimy są coraz cieplejsze, jednak istnieją pewne rodzaje ubrań, które sprawdzą się zawsze. Podkoszulek, bluza lub sweter (https://mybaze.com/pl/swetry-chlopiece/), do tego rajtuzy i spodnie z pewnością zapewnią odpowiednią izolację termiczną naszemu dziecku. Zimą w chłopięcej stylizacji nie może oczywiście zabraknąć kurtki, najlepiej utrzymanej w jasnych barwach, oraz butów (https://mybaze.com/pl/buty-chlopiece-zimowe/), które wytrzymają nawet najbardziej szalone zabawy na śniegu.

Materiał zewnętrzny

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent