Idealny internet mobilny dla ucznia

Idealny internet mobilny dla ucznia
Szukasz internetu idealnego do nauki? Nju mobile internet mobilny to dobre rozwiązanie jako internet dla ucznia. Można uczyć się wszędzie – w domu, w bibliotece czy na wyjeździe. To wygodne rozwiązanie – uczeń czy student może kończyć swoje projekty i kontynuować naukę, gdziekolwiek jest. Poznaj nju internet mobilny.

Nju mobile internet mobilny – internet dla ucznia

Wiesz, że internet mobilny może służyć jako internet domowy? Z powodzeniem możesz korzystać z niego w domu, pracując lub ucząc się zdalnie. Często wyjeżdżasz wraz z rodziną? Twoje dziecko może bez przeszkódrealizować zadania szkolne czy brać udział w zajęciach dodatkowych z internetem mobilnym. Starsi uczniowie i studenci z powodzeniem mogą kontynuować swoje projekty, pisać prace czy brać udział w webinarach gdziekolwiek są. Nju mobile internet mobilny pozwala swobodnie zarządzać czasem pracy i uczyć się niezależnie od tego, czy przebywa się w domowym zaciszu, kawiarni, bibliotece czy u znajomych. Sprawdź ofertę internetu mobilnego nju mobile – https://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny/.

Komu nju internet mobilny sprawdzi się najlepiej?

  • Brak infrastruktury światłowodowej w okolicy

W Twojej miejscowości czy na pobliskim osiedlu nie ma jeszcze poprowadzonego światłowodu? W takiej sytuacji warto rozważyć szybki internet mobilny nju mobile LTE. Internet mobilny o takiej szybkości zdecydowanie może posłużyć jako internet domowy. Ucz się zdalnie, oglądaj filmy i graj w gry korzystając z niezawodnego internetu od nju.

  • Wynajmowane mieszkanie

Jesteś studentem, a może uczęszczasz do szkoły średniej poza Twoim miastem i mieszkasz w bursie? Być może planujesz rodzinną przeprowadzkę? W takich sytuacjach świetnie sprawdza się internet mobilny – nie musisz podpisywać wiążących, długoterminowych umów czy decydować się na instalację przewodową.

  • Nie zużywasz wiele internetu

Twoje dziecko nie potrzebuje wielu GB internetu? A może wiesz, ile miesięcznie GB internetu zużywasz podczas nauki online i nie tylko? Jeśli nie potrzebujesz nielimitowanego transferu danych, internet mobilny nju mobile to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Płacisz tyle, ile gigabajtów zużyjesz i oszczędzasz!

Nju internet mobilny – oferta

Nju mobile internet mobilny to pakiet 40 GB internetu za 29 zł miesięcznie. Im dłużej jesteś w nju, tym więcej gigabajtów czeka na Ciebie każdego miesiąca. Dlaczego warto dołączyć do nju?

Zabieram dzieci z sieci

Kurs dla rodziców cyfrowych dzieci

Nauka zdalna spowodowała, że twoje dziecko nie odchodzi od komputera nawet w wolnym czasie? Czujesz się bezsilny jako rodzic? Nie wiesz, gdzie wytyczyć granice i jak je egzekwować? Chciałbyś nawiązać z dzieckiem konstruktywny dialog na temat używania mediów elektronicznych?

Ten kurs jest właśnie dla ciebie!

  • GB internetu rosną wraz z Twoim stażem w nju. Dzięki darmowej usłudze ,,Im dłużej, tym lepiej’’ Twoje GB rosną – po pół roku korzystania z nju masz 80 GB miesięcznie, po roku otrzymujesz 100 GB, a po dwóch latach 120 GB.
  • Nie korzystasz, nie płacisz. Przez pierwsze 3 miesiące Twój minimalny rachunek za internet wynosi 9zł. Później jak w danym miesiącu nie korzystasz nic to nie płacisz (Twój rachunek wyniesie 0 zł).
  • Elastyczny abonament – w nju mobile możesz zrezygnować z umowy kiedy chcesz, zachowując miesięczny okres wypowiedzenia.
  • Wygodne rozwiązanie – wystarczy, że włożysz kartę SIM do urządzenia odbierającego sygnał – to przykładowo telefon, laptop, przenośny router czy niewielki modem LTE. Do zdalnej nauki i rozrywki potrzebujesz tylko karty SIM. Bez dodatkowych urządzeń i zbędnego okablowania.

 

Artykuł promocyjny
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:komputerporadyszkoła