Domowa pomoc w nauce

Domowa-pomoc-w-nauce
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Często jedynym brakującym elementem skutecznej i efektywnej nauki naszych pociech jest ich samodzielna praca w domu. Pierwsze kroki w szkolnej karierze są często przyczyną niepotrzebnego stresu zarówno dla dziecka jak i jego rodziców. Gdy nasze dziecko nie wie jak się zabrać za odrabianie lekcji, gdy pisze wolniej od reszty klasy, gdy nie potrafi się skupić na konkretnym zadaniu – naszym zadaniem jest nauczenie go właściwych zachowań i metod postępowania. Dzięki temu w łatwy sposób można uniknąć u naszej pociechy niechęci do nauki lub do szkoły. Taka sytuacja pozwala uniknąć niepotrzebnych stresów i umożliwić łatwiejsze zaadaptowanie się w nowym środowisku.

Nasi specjaliści są gotowi by dotrzeć z pomocą do domu każdego dziecka (bądź pod inny wskazany adres). Proponowana przez nas indywidualna praca z dzieckiem daje skuteczny efekt, ponieważ nie jest tylko pomocą doraźną, ale pozwala wypracować trwałe nawyki.

Bywa też, że dziecko często z różnych przyczyn opuszcza lekcje i trudno mu samemu nadrobić zaległości, oferujemy także naszą pomoc w takich sytuacjach.

W ramach naszej oferty proponujemy pomoc w:
– przygotowaniu do łagodnego wejścia w szkolne obowiązki,
– nauce pracy w domu,
– ćwiczeniu umiejętności koncentracji, liczenia, pisania i czytania, jak również zajęcia wyrównawcze z logopedii, reedukacji oraz terapię pedagogiczną.

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent