UD

Design czy bezpieczeństwo – co decyduje o popularności fotelików Cybex Cloud Z?

Design czy bezpieczeństwo – co decyduje o popularności fotelików Cybex Cloud Z?
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Zapewnienie dziecku maksymalnego bezpieczeństwa stanowi o najważniejszym aspekcie podczas wielu rodzinnych podróży. Do tego dochodzi funkcjonalność, która sprawdzi się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Dlatego warto w tym miejscu przedstawić najnowszą propozycję marki Cybex – Cloud Z. To fotelik samochodowy łączący wysoką jakość wykonania z bezpieczeństwem i niekwestionowanymi walorami użytecznymi. Nic zatem dziwnego, że cieszy się ogromną popularnością wśród osób, które w kwestii artykułów dla dzieci, nie uznają jakichkolwiek kompromisów.

Dla najbardziej wymagających

Cybex Cloud Z to fotelik samochodowy zaprojektowany z myślą o przewożeniu dzieci od urodzenia do około 18 miesiąca. Spełnia wszystkie, nawet najbardziej restrykcyjne normy europejskie w zakresie bezpieczeństwa. I dlatego jest chętnie kupowany przez rodziców, którzy dbają o najwyższy standard samochodowych wojaży.

Co decyduje o fenomenie fotelika Cybex Cloud Z?

Pośród wielu zalet, jakimi niezaprzeczalnie charakteryzuje się fotelik z tej serii, warto wymienić możliwość rozłożenia go do pozycji leżącej. To niezwykle ważna umiejętność, która przekłada się na wyższy komfort i ergonomię korzystania. Dzięki funkcji zmiany ustawienia, maluszek może komfortowo leżeć. Został bowiem tak zaprojektowany, aby spełniać potrzeby wszystkich smyków, nawet noworodków oraz wcześniaków, nie mających w pełni rozwiniętego napięcia mięśniowego. Dodatkowo, posiada specjalną wkładkę wypłycającą, aby jak najlepiej dopasować się do zmieniających potrzeb maluszka. Dzięki zaokrąglonemu oparciu, fotelik nie powoduje problemów z oddychaniem, a także nie wpływa destruktywnie na rozwijający się kręgosłup.

Kolejnym atutem fotelika Cybex Cloud Z jest funkcja obrotu w zakresie 360 stopni. Modułowa baza pozwala komfortowo włożyć i wyciągnąć fotelik, zapewniając maksymalną wygodę i ochronę. Co więcej, baza Z i-Size skrywa w sobie ogromną uniwersalność zastosowania. Jej potencjał może być wykorzystany od urodzenia dziecka, aż do 4. roku życia. Jest zatem sporym ułatwieniem dla rodziców szukających trwałych i ekonomicznych rozwiązań.

Na uwagę zasługuje również zintegrowany system L.S.P., zabezpieczający przed uderzeniami bocznymi. Staranny projekt fotelika Cybex Cloud Z nie tylko zmniejsza pierwsze siły uderzenia, ale również kieruje je w stronę drzwi, skutecznie odprowadzając od dziecka i zapewniając tym samym większą ochronę.

Do tego dochodzi regulowana w aż 11 różnych pozycjach wysokość zagłówka, aby na każdym etapie rozwoju maluszka jak najlepiej zadbać o ochronę najważniejszych części ciała, jak głowa, szyja czy kręgosłup.

 

Materiał promocyjny

500 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent